


115 500 ₴
Тепловізійний приціл Nocpix (IRay) RICO 2 L42R
Тепловізійний приціл Nocpix (IRay) RICO 2 L42R - молодша модель нової лінійки продуктів бренду Nocpix. Прилад здатний виявити ростову фігуру людини на відстані до 2200 метрів.
Система теплобачення заснована на ІЧ-сенсорі з роздільною здатністю 384х288р пікселів і технологією 12 мкм, з чутливістю NETD менше 20 mK і частотою оновлення зображення 60 Гц.
Оптика представлена ширококутним германієвим об'єктивом F42/f1.0 з базовим збільшенням 4х. За допомогою цифрового зума кратність можна збільшити до 16х. Кут FOV (Field of view) знаходиться в діапазоні 6,3° – 4,7°, що дозволяє бачити область простору розміром від 11 до 8,2 метрів на дистанції 100 метрів.
Приціл оснащений круглим AMOLED дисплеєм з високою роздільною здатьністю 2560x2560, який передає чітке і насичене зображення цілі і навколишнього оточення. Вихідну зіницю винесено на 50 мм. Користувачам доступна діоптрійне регулювання в межах ±5 дптр.
Вбудований лазерний далекомір працює на довжині хвилі 905 нм і здатний вимірювати відстані до 1200 м. Прилад відноситься до першого класу лазерної безпеки.
Набір колірних палітр дозволяють адаптувати картинку для роботи в різних умовах освітленості і погодних ситуаціях, полегшуючи оперативний пошук і ідентифікацію об'єктів.
Користувачам доступна функція відеозйомки зі звуком, всі матеріали зберігаються на внутрішню карту пам'яті об'ємом 32 Гб.
Корпус прицілу Nocpix (IRay) RICO 2 L42R витримує віддачу зброї з дуловою енергією до 6000 Дж і захищений від вологи за стандартом IP67.
Живлення здійснюється від батареї ємністю 4400 mAh, яка забезпечує до 5,5 годин автономної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rico |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 6 годин |
| Балістичний калькулятор | Так |
| Вага | 900 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 60 мм |
| Габаритні розміри | 296x78x76 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення | 2200 м |
| Дальність дії далекоміра | 1200 м |
| Дисплей | OLED 2560х2560 |
| Діапазон регулювання діоптрій | -5 +5 |
| Збільшення | 4x-16x |
| Об'єднання єктив | 42 мм/F1.0 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 6.3°x4.7° |
| Робоча температура | -20 +50 |
| Розширення матриці | 384x288 - 12 мікрон |
| Тип батареї | 3.7 V, 3820 mAh |
| Тип візира | 4/4 типи і кольори |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Частота кадрів | 60 Гц |
| Ядро | VOX, NETD 20mk |