


174 300 ₴
Новинка 2025!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rico |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 6 годин |
| Балістичний калькулятор | Так |
| Вага | 900 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 60 мм |
| Габаритні розміри | 296x78x76 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення | 2600 м |
| Дальність дії далекоміра | 1200 м |
| Дисплей | OLED 2560х2560 |
| Діапазон регулювання діоптрій | -5 +5 |
| Збільшення | 3x-24x |
| Об'єднання єктив | 50 мм/F1.0 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 8.8°x7.0° |
| Робоча температура | -20 +50 |
| Розширення матриці | 640x512 - 12 мікрон |
| Тип батареї | 3.7 V, 3820 mAh |
| Тип візира | 4/4 типи і кольори |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Частота кадрів | 60 Гц |
| Ядро | VOX, NETD 15mk |