


203 700 ₴
Nocpix (IRay) RICO 2 H75R – один з найбільш далекобійних тепловізійних прицілів з лазерним далекоміром нової серії продуктів компанії Nocpix. Дальність виявлення ростової фігури складає до 3896 метрів.
Тепловізійна система побудована на базі сучасного ІЧ-сенсора з роздільною здатністю 640х512рх і розміром пікселя 12 мкм. Сенсор має високу теплову чутливість з порогом NETD менше 15 mK і працює з частотою 60 Гц.
Оптичний модуль оснащений потужним германієвим об'єктивом F75/f1.0 з базовим збільшенням 4х. При використанні цифрового зума можна досягти максимальної кратності 32х. Кут поля зору FOV (Field of view) становить від 5,9°до 4,7°, що еквівалентно видимій зоні простору розміром 10,3 – 8,2 метра на дистанції 100 метрів.
Сучасний великий AMOLED дисплей з роздільною здатністю 2560x2560 забезпечує яскраве і чітке зображення як об'єктів, так і фону. Винос вихідної зіниці становить 50 мм, а діоптрійная корекція доступна в діапазоні ±5 дптр.
Вбудований лазерний дальномір вимірює відстані до 1200 метрів і працює на довжині хвилі 905 нм, відповідаючи першому класу безпеки.
Для поліпшення сприйняття в складних погодних умовах доступний великий набір колірних палітр, що спрощують пошук та ідентифікацію цілей.
Приціл підтримує відеозапис зі звуком, файли зберігаються на вбудованій карту пам'яті об'ємом 32 Гб.
Nocpix (IRay) RICO 2 S75R має міцний корпус, який витримує віддачу зброї з дуловою енергією до 6000 Дж і відповідає стандарту вологозахист IP67.
В якості джерела живлення використовується змінна батарея типу IBP-5, що забезпечує до 5,5 годин автономної роботи.
%20rico%202-1.jpg)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rico |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 6 годин |
| Балістичний калькулятор | Так |
| Вага | 1250 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 60 мм |
| Габаритні розміри | 336x116x90 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення | 3896 м |
| Дальність дії далекоміра | 1200 м |
| Дисплей | OLED 2560х2560 |
| Діапазон регулювання діоптрій | -5 +5 |
| Збільшення | 4x-32x |
| Об'єднання єктив | 75 мм |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 15.4°x11.5° / 5.9°x4.7° |
| Робоча температура | -20 +50 |
| Розширення матриці | 640x512 - 12 мікрон |
| Тип батареї | 3.7 V, 3820 mAh |
| Тип візира | 4/4 типи і кольори |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Частота кадрів | 60 Гц |
| Ядро | VOX, NETD 15mk |