



214 200 ₴
Новинка 2024!!
Pulsar Thermion 2 LRF XP60 – нова модель лінійки тепловізійних прицілів з лазерним далекоміром від гіганта індустрії Yukon Advanced Optics Worldwide. Виробник розширив серію за рахунок прицілів з потужною оптикою F60/f1,1, що дозволяє вести прицільний вогонь не тільки середніх, але і далеких дистанціях. Оптичного збільшення в діапазоні від 3 до 24х цілком достатньо для «снайпінгу» на відстані до одного кілометра і далі. Лазерний далекомір, що працює в парі з балістичним калькулятором допоможуть на порядок знизити кількість промахів. Для зручності стрільців є великий набір прицільних сіток, що включає тактичні варіанти за типом Міл-Дот і його розширених аналогів. За високу якість зображення відповідає сучасний ІЧ-сенсор 640х480 рх. 17µm (NETD <25 mK). Оновлена версія обробника картинок ефективно усуває шуми і розмитості. В режимі PiP ви гарантовано зможете ідентифікувати ціль і точно спрямувати зброю в забійну зону трофея. Приціл оснащений повним набором мультимедійних опцій по запису і передачі відео. Всі ролики пишуться зі звуком на вбудовану карту пам'яті об'ємом 64 Гб. Для адаптації системи відображення передбачений набір з 8 кольорових палітр. Кольоровий AMOLED дисплей надасть високоякісну картинку з роздільною здатністю 2560х2560рх, на якій можна в найдрібніших подробицях розглянути будь який віддалений об'єкт. Унікальна система живлення на двох незалежних батареях дозволяє експлуатувати приціл на протязі 7-ми годин і «на гарячу» змінювати сівше джерело живлення. Pulsar Thermion 2 LRF XP60 відгуки власників отримує виключно позитивні. Високотехнологічна оптика чудово захищена від будь-яких примх погоди і готова до роботи навіть на потужному снайперському озброєнні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 4900 мА·год, 2000 мА·год |
| Автономна робота | 7 років |
| Вага | 1160 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 442x84x98 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення людини | 2000 м |
| Дальність дії далекоміра | 800м |
| Дисплей | AMOLED HD 2560x2560 |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 3.0x - 24x |
| Зовнішній блок живлення | APS2, APS3 |
| Кріплення | Кільця 30 мм |
| Об'єднання єктив | 60 мм, F/1.0 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 10,4 / 18,1 |
| Розширення матриці | 640x480, 12 мкм |
| Серія | LRF XP60 |
| Степінь захисту | ІРХ7 |
| Температурний режим | -25 – +50 |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (10 варіантів) |
| Точність вимірювання | ± 1 м |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ціна кліка | 14 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | NETD 25mk, (ULIS Франція) |