



262 500 ₴
Новинка 2024!!
Pulsar Thermion 2 LRF XL60 – флагман нової лінійки тепловізійних прицілів з лазерним далекоміром від світового лідера індустрії Yukon Advanced Optics Worldwide. Перед вами сама далекобійна модель преміального сегмента з дистанцією виявлення до 2800 метрів. В основі тепловізійного бачення лежить потужний інфрачервоний HD сенсор з роздільною здатністю 1024х768 пікселів, який надає високо деталізоване зображення об'єктів на всьому діапазоні доступних дистанцій. Даний приціл має найпотужніший германієвий об'єктив F60/f1,1 із значним діапазоном кратності і оновленим вузлом фокусування. Оптичних можливостей цілком достатньо не тільки для будь-якого типу нічних полювань, але і для безлічі військових тактичних завдань. Забезпечити високу точність стрільби допоможуть лазерний далекомір, що працює в парі з балістичним калькулятором і великий набір прицільних сіток. Для адаптації системи відображення під будь-які умови видимості передбачений традиційний набір з 8 колірних палітр і фірмовий обробник картинок. Всі моменти вдалих пострілів можна записати на відео, причому всі ролики пишуться зі звуком і у високій роздільній здатності на вбудовану карту пам'яті об'ємом 64 Гб. В окулярі знаходиться сучасний AMOLED дисплей з роздільною здатністю 2560х2560рх, що дозволяє в найдрібніших подробицях розглянути будь віддалений об'єкт. Продумана система живлення на двох незалежних джерелах дозволяє експлуатувати оптику на протязі 7-ми годин. Pulsar Thermion 2 LRF XL60 відгуки від професійних стрільців і мисливців має тільки позитивні. Приціл повністю герметичний і вільно тримає віддачу навіть потужного снайперського озброєння.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 4900 мА·год, 2000 мА·год |
| Автономна робота | 7 років |
| Вага | 1160 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 442x84x98 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення людини | 2800 м |
| Дальність дії далекоміра | 800м |
| Дисплей | AMOLED HD 2560x2560 |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 2.5x - 20x |
| Зовнішній блок живлення | APS2, APS3 |
| Кріплення | Кільця 30 мм |
| Об'єднання єктив | 60 мм, F/1.0 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 11,7 / 20,5 |
| Розширення матриці | 1024x768, 12 мкм |
| Серія | LRF XL60 |
| Степінь захисту | ІРХ7 |
| Температурний режим | -25 – +50 |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (10 варіантів) |
| Точність вимірювання | ± 1 м |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ціна кліка | 16 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | NETD 35mk, (ULIS Франція) |