
48 300 ₴
ThermTec Vidar 319 – молодша модель лінійки компактних тепловізійних прицілів від компанії ThermTec Technology Co., Ltd (Китай). Незважаючи на свої компактні розміри і бюджетну вартість ви отримаєте повноцінний прилад для стрільби на коротких і середніх дистанціях. Дальність виявлення ростової фігури складає 1200 метрів, більш габаритний об'єкт, наприклад автомобіль, буде помітний з відстані більше 1-х кілометрів. Приціл оснащений 19-ти міліметровим об'єктивом з широким кутом огляду, який найкращим чином підходить для швидкого пошуку і виявлення теплоконтрастних цілей. За високий якість термографічного зображення відповідає передовій ІЧ-сенсор з роздільною здатністю 384x288 рх, що володіє дуже високим показником теплової чутливості NETD на рівні 25 мК. Діапазону оптичного збільшення в межах від 1,8 до 9х достатньо для того, щоб у деталях розглянути та ідентифікувати ціль. Забезпечити високу точність стрільби допоможе режим PIP, великий набір прицільних сіток з балістичними варіантами та інтелектуальний далекомір. Програмний комплекс цього прицілу володіє практично найбільшим функціоналом на ринку для схожих продуктів. Однією з головних особливостей моделі є можливість автоматичного запису моментів пострілів і розсилка повідомлень у разі виявлення руху. Також під капотом повний набір мультимедійних опцій по запису і передачі відео. На одному комплекті батарей приціл пропрацює близько 14-ї години. ThermTec Vidar 319 відгуки власників має тільки позитивні. Це один з кращих тепловізійних прицілів в категорії ціна/якість.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ThermTec |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| WiFi | Так |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 14 годин |
| Вага | 556 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 45 мм |
| Габаритні розміри | 160x60x70 мм |
| Далекомір | Стадіометричний |
| Дальність виявлення | 1200 м |
| Дисплей | OLED 1024х768 |
| Збільшення | 1.8x-9x |
| Колір прицільної сітки | 2 кольори |
| Об'єднання єктив | 19 мм F1.0 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Палітри кольорів | 6 палітр |
| Поле бачення | 13,8°х 10,4°або 24,2 — 18,2 м/100 м; |
| Розширення матриці | 384x288 - 12 мікрон |
| Температурний режим | -20°C...+50°C |
| Тип батареї | 3.7 V, 18650 2 шт. |
| Тип візира | 7 сіток |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ціна кліка | 3.6 мм на 100 м |
| Ядро | VOX, NETD 25mk, 50 Гц |