


107 100 ₴
Тепловізійний приціл InfiRay RICO RH50 V2
Тепловізійний приціл InfiRay RICO RH50 V2 перероблений з покращеним записом звуку, неймовірно високою частотою оновлення 60 Гц і вражаюче покращеною чутливістю NETD 20 мК. Серцем RICO RH50 V2 є високопродуктивне ядро InfiRay Micro II і надзвичайно контрастний дисплей AMOLED 1024×768. Обробка зображень покращена завдяки вдосконаленій корекції автоматичної оптимізації зображення із процесором MATRIX III. Неперевершена якість зображення в поєднанні з інтуїтивно зрозумілим і простим у використанні інтерфейсом, функцією PIP, двома акумуляторами з тривалим часом роботи більше 6 годин кожен, корпусом з алюмінієвого сплаву, ударостійкістю 1000 G/s2, а 32 ГБ вбудованої пам'яті надають вам щоб вивести полювання новий рівень.
Тепловізійний приціл InfiRay RICO RH50 V2 поєднує в собі передові сенсорні технології з оптичним дизайном світового класу. Завдяки сенсору із частотою 60 Гц та розміром 12 мкм прилад забезпечує неперевершене оптичне відчуття присутності. Насолоджуйтесь плавним візуальним відображенням: висококонтрастний датчик Micro II оновлюється 60 разів на секунду, щоб сфотографувати кожну деталь вашої цілі та її оточення, а великий винос вихідної зіниці на 55 мм дозволяє вам з легкістю бачити весь екран. Підніміть своє полювання на новий рівень за допомогою RICO V2 - ідеального компаньйона для тих, кому потрібна візуальна перевага.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 6 годин |
| Вага | 830 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 60 мм |
| Габаритні розміри | 250x61x58 мм |
| Далекомір | Опція |
| Дальність виявлення | 2600 м |
| Дисплей | OLED 1024х768 |
| Збільшення | 3x-12x |
| Об'єднання єктив | 50 мм/F1.0 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 15.4°x12.2° / 8.8°x7.0° |
| Робоча температура | -20°С ~ +50°С |
| Розширення матриці | 640x512 - 12 мікрон |
| Тип батареї | 3.7 V, 3820 mAh |
| Тип візира | 4/4 типи і кольори |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Частота кадрів | 60 Гц |
| Ядро | VOX, NETD 20mk |