

119 700 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ThermTec |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| WiFi | Так |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 14 годин |
| Балістичний калькулятор | Так |
| Вага | 920 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 45 мм |
| Габаритні розміри | 220x100x87 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення | 3000 м |
| Дальність дії далекоміра | 1200 м |
| Дисплей | OLED 1024х768 |
| Збільшення | 1.8Xоптичне/5.5X оптичне |
| Колір прицільної сітки | 2 кольори |
| Об'єднання єктив | 20/60mm F1.0 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Палітри кольорів | 6 палітр |
| Поле бачення | 13.1°x9.8°/ 4.4°x3.3° |
| Розширення матриці | 384x288 - 12 мікрон |
| Температурний режим | -20°C...+50°C |
| Тип батареї | 3.7 V, 18650 2 шт. |
| Тип візира | 7 сіток |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ціна кліка | 3.6 мм на 100 м |
| Ядро | VOX, NETD 25mk, 50 Гц |