



144 900 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так |
| microUSB | Так |
| Автономна робота | 8 годин |
| Вага | 700 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 330x57x67 мм |
| Дальність виявлення людини | 1750 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | Оптичне 2.0x, цифрове 2х, 4х, 8x |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Об'єднання єктив | 35 мм, F/1.0 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 12,5х10,4/21,9 на 100 м |
| Розширення матриці | 640x480, 12 мкм NETD 40mK |
| Серія | XG35 |
| Температурний режим | -25 +50°С |
| Тип батареї | APS5 |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ціна кліка | 21 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | (ULIS Франція) |