



231 000 ₴
Pulsar Thermion 2 LRF XL50 – новий тепловізійний приціл преміального сегмента з інтегрованим лазерним далекоміром від світового лідера в індустрії Yukon Advanced Optics Worldwide. Прилад побудований на базі інноваційного HD сенсора з роздільною здатністю 1024х768 пікселів. Впровадження революційних технологій дозволяє бренду Pulsar перебувати в авангарді виробників тактичної тепловізійної оптики та задавати тон іншим учасникам ринку. Крім потужної германієвої оптики з діапазоном збільшення від 1,75 до 14х на вас чекає ідеальне зображення сцени, що спостерігається навіть на пристойному видаленні. При дальності виявлення 2,3 кілометра високотехнологічна оптика дозволяє закрити весь комплекс стрілецьких завдань на будь-якому типі нічного полювання. Наявність лазерного далекоміра та вбудованого балістичного калькулятора перетворить ваш збройовий комплекс на справжній хірургічний інструмент, особливо при пострілах на далеких дистанціях. Значно полегшити стрілянину допоможе набір балістичних сіток та опція PIP «Малюнок у картинці».

Продумана система живлення на вбудованому та зовнішньому акумуляторах дозволяє на ходу міняти батарею, без відключення прицілу. Довгофокусний германієвий об'єктив отримав модернізований вузол фокусування, однаково зручний для правшів та шульг. Широкий кут поля зору дозволяє не витрачати багато часу на пошуки. Новий обробник зображення, заснований на патентованих алгоритмах, ідеально усуває «шуми» і розмитості, надаючи для видимості всі подробиці об'єкта, що розглядається. На вас чекає повний набір мультимедійних опцій із запису відео зі звуком. Об'єм вбудованої пам'яті збільшений до 64 Гб. Wi-Fi стежити за полюванням можуть одночасно кілька людей. У комплект поставки включено пульт дистанційного керування Bluetooth. Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 LRF XL50 отримує лише позитивні відгуки від своїх власників. Новинка від Пульсар розрахована на категорію покупців, які не готові до компромісів, вона однаково успішно може застосовуватися як для вирішення цивільних завдань, так і військових.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 4900 мА·год, 2000 мА·год |
| Автономна робота | 10 рік |
| Вага | 1023 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 420x78,5x94,5 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення людини | 2300 м |
| Дальність дії далекоміра | 800м |
| Дисплей | AMOLED HD 1024x768 |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 1.7x - 14x |
| Зовнішній блок живлення | APS2 |
| Кріплення | Кільця 30 мм |
| Об'єднання єктив | 50 мм, F/1,0 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 14х10,5 / 24,6х18,4 |
| Розширення матриці | 1024x768, 12 мкм |
| Серія | LRF XL50 |
| Степінь захисту | ІРХ7 |
| Температурний режим | -25 – +50 |
| Тип батареї | акумулятор 4900 mAh |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (10 варіантів) |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Формат відео | відео - .mp4; фото - .jpg 1024x768 |
| Ціна кліка | 24 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | NETD 35mk, (ULIS Франція) |