



65 100 ₴
Середня модель лінійки тепловізорів на оновленому ІК сенсорі VOx 400х300 pix, 17 мкм власного виробництва з 35-им об'єктивом створена для застосування в різних сценаріях, в тому числі і на полюванні. Дальності виявлення за стандартною ростової фігури в 1 кілометр цілком достатньо для вирішення багатьох завдань при пошуку тварин, більш габаритний об'єкт, розміром з авто буде помітний вже з 2,4 кілометра. Великий HD дисплей LCOS створює враження, як від перегляду на 22х дюймовому екрані з відстані в 1 метр. Діапазон оптичного збільшення від 2,3 до 9,2 крат дозволяє в найдрібніших деталях розглядати віддалені об'єкти. Поліпшити якість можна за допомогою фірмових обробників з адаптивною фільтрацією 3DNR і PureIR. Кілька нововведень значно поліпшили функціонал і споживчі характеристики. Крім стандартного мультимедийного набору опцій, розробники додали цифровий порт Micro HDMI, лазерний цілевказівник, LED ліхтар, опцію відстеження гарячих точок і багато іншого. Тепловізор GUIDE TK431 відгуки від власників отримав тільки позитивні. Багатофункціональний монокуляр готовий до роботи в складних погодних умовах, користується заслуженою популярністю у військових. Можливостей оптики більш ніж достатньо для підвищення якості і результативності будь якого полювання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guide |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP66 |
| WiFi | Так |
| Автономна робота | 5 годин |
| Вага | 485 грамів |
| Габаритні розміри | 192 мм × 65 мм × 71 мм |
| Далекомір | Стадіометричний |
| Дальність виявлення людини | 1000 м |
| Дисплей | LCOS 1280x960 |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Діоптрійне налаштування | -4 +2 |
| Збільшення | 2.3x- 9.2x |
| Об'єднання єктив | F35/1.2 |
| Область фокусування | від 3 м |
| Палітри кольорів | Чорно-біла, біло-чорна, гаряча червона |
| Поле бачення | 11.1° x 8.3° на 100м |
| Підтримка microSD карти | Вбудований відеорекордер, 16 Гб |
| Розширення матриці | 400 x 300 мм |
| Температурний режим | від -30 до +60°С |
| Тип батареї | Умонтована |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx 17 мкм |