

117 600 ₴
Монокуляр нічного бачення AGM Wolf-14 NL1
AGM WOLF-14 NL1 є компактним монокуляром для нічного бачення, виробленим знаменитою американською компанією AGM Global Vision, LLC. Цей універсальний пристрій може бути використаний як самостійно, так і як тактичний компонент, прикріплений до шолома. Комплектація включає оголовник, що дозволяє стрілку звільнити руки при його використанні на шоломі. Сучасна фотокатодна трубка на електронно-оптичному перетворювачі (ЕОП) покоління Gen 2+ забезпечує якісне нічне бачення. Зелений люмінофор доповнює цей ефект, забезпечуючи чисте та контрастне зображення на всьому полі зору. Ширококутний об'єктив F25/f1,2 дає огляд FOV 42°, забезпечуючи широке поле видимості. Для додаткового збільшення дальності дії можна використовувати інфрачервоний освітлювач більшого діапазону. AGM WOLF-14 NL1 отримав чудові відгуки від фахівців. Цей надійний пристрій нічного бачення готовий до роботи в реальних бойових умовах, не боїться падінь на тверду поверхню та ударів про гілки та екіпірування. Можна використовувати в будь-яких погодних умовах та при широкому діапазоні робочих температур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| Вага | 290 грам |
| Габаритні розміри | 115х54х69 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Діоптрійне налаштування | -6/+4 |
| Збільшення | 1.0х оптичне |
| Об'єднання єктив | 25 мм / F1.2 |
| Область фокусування | від 4 м |
| Поле бачення | 42 град |
| Температурний режим | -51°C…+49°С |
| Тип батареї | АА |
| Час безперервної роботи | до 50 годин при 20°C |