


102 900 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| Автономна робота | 10 годин |
| Вага | 940 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 55 мм |
| Габаритні розміри | 385x85x75 мм |
| Дальність виявлення | 1800 м |
| Дисплей | AMOLED 1024х768 |
| Збільшення | 3.0x – 12.0х |
| Об'єднання єктив | F35/1.0 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 7.5°x5.6° |
| Розширення матриці | 384x288 - 12 мікрон |
| Тип батареї | Вбудована 6600 mAh, зовнішня 18500 x1 |
| Тип візира | Чорний, Білий, Кольоровий |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ядро | VOX, NETD 25mk, 50 Гц |