


98 700 ₴
Новинка 2023!!
Axion 2 LRF XQ35 Pro – оновлена версія тепловізійного монокуляра з лазерним далекоміром від одного зі світових лідерів Yukon Advanced Optics Worldwide. Новинка побудована на сучасному європейському сенсорі Lynred. Матриця з гранично високим рівнем теплочутливості допомогла на порядок покращити якість одержуваного зображення. При дальності виявлення 1300 метрів користувачі можуть розраховувати на інформативну, високо деталізовану картинку навіть сильно віддаленого об'єкта. Наявність лазерного далекоміра розширює спектр розв'язуваних завдань. Оптичного збільшення в межах від 2 до 8-ми кратів на 35-му об'єктиві достатньо для пошуку та спостережень на коротких та середніх дистанціях. До послуг мисливців повний набір мультимедійних опцій, вбудований Wi-Fi, набір палітр, кілька режимів роботи та багато іншого. Тепловізор Pulsar Axion2 LRF XQ35 PRO має позитивні відгуки. Надійна просунута оптика готова до найсуворіших випробувань. Водонепроникна, протиударна конструкція забезпечить живучість приладу під будь-якими опадами у широкому діапазоні робочих температур.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Так |
| Автономна робота | 9 годин |
| Вага | 350 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 15 мм |
| Відеовихід | Вбудований відеорекордер, 16Гб |
| Габаритні розміри | 152x74x75 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення людини | 1300 м |
| Дальність дії далекоміра | 600 метрів |
| Дисплей | AMOLED 640x400 |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | +5/-4 |
| Збільшення | 2.0 ... 8 крат (Цифровий ZOOM 2х-4х) |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB Type-C |
| Об'єднання єктив | 35 мм F1.0 |
| Палітри кольорів | 8 палітр |
| Поле бачення | 10.7x8.0 |
| Розширення матриці | 384x288 пікселів |
| Тип батареї | APS5 4900мАч |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 17 мікрон (NETD |