




109 200 ₴
Новинка 2022!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PARD |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D гіроскоп | Так |
| Вага | 455 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 45 мм |
| Відеовихід | Так |
| Габаритні розміри | 195х79х59 мм |
| Дальність виявлення людини | 2100 м |
| Дисплей | 1024x768 |
| Діоптрійне налаштування | ± 5 |
| Е-компас | Так |
| Збільшення | 3.7х - 14.8х |
| Корпус | Алюміній 6061 |
| Об'єднання єктив | 35mm/f1.0 |
| Область фокусування | від 1 метра |
| Палітри кольорів | Гарячий білий / чорний / червоний / инфрачервоний / небо |
| Поле бачення | 7.5х5.6 м на 100 м |
| Розширення матриці | 384×288 |
| Степінь захисту | IP67 |
| Тип батареї | 18650 |
| Тип візира | 9 варіантів |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 12 мікрон, NETD 25mk |