


134 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 4900 мА·год, 2000 мА·год |
| Автономна робота | 10 рік |
| Вага | 970 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 420x78,5x94,5 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення людини | 1800 м |
| Дальність дії далекоміра | 800м |
| Дисплей | AMOLED HD 1024x768 |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 3.0x - 12x |
| Зовнішній блок живлення | APS2. APS3 |
| Кріплення | Кільця 30 мм |
| Об'єднання єктив | 50 мм, F/1,0 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 7.5x5.6 / 13.1x9.8 |
| Розширення матриці | 384x288, 17 мкм |
| Серія | LRF XQ50 PRO |
| Степінь захисту | ІРХ7 |
| Температурний режим | -25 – +50 |
| Тип батареї | акумулятор 4900 mAh |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (10 варіантів) |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Формат відео | відео - .mp4; фото - .jpg 1024x768 |
| Ціна кліка | 13 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | NETD 25mk, (ULIS Франція) |