


115 500 ₴
Pulsar Axion2 LRF XG35 – тепловізійний монокуляр з лазерним далекоміром від компанії Yukon Advanced Optics Worldwide. Новинка 2022 року вперше була презентована в березні на міжнародній виставці IWA&OUTDOORCLASSICS 2022 Нюрнберг, Німеччина. Дальність виявлення в 1750 метрів в черговий раз оновила історичний максимум для кишенькових типів приладів. Оновлена версія отримала більш чутливий французький ІК-сенсор: 649х480 pix. @ 12µm (NETD<40 mK), 50 Гц і «чесний» довгофокусний об'єктив F35/f1.0 із збільшенням 2,5-20х. Зміни також торкнулися обробника зображень, системи живлення і модуля Wi-Fi, що підтримує високошвидкісний тип з'єднання. Набір мультимедійних опцій залишився на колишньому – високому рівні. Все, що потрапляє в поле зору можна задокументувати на відео з високою роздільною здатністю. Вбудований далекомір до 1 км, розширив функціонал. Тепловізор Pulsar Axion2 LRF XG35 відгуки від мисливців отримав тільки позитивні. Наднадійна техніка готова до найбільш суворих випробувань. Повністю водонепроникна конструкція забезпечить живучість монокуляра під проливним дощем або мокрим снігопадом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Так |
| Автономна робота | 9 годин |
| Вага | 350 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 15 мм |
| Відеовихід | Вбудований відеорекордер, 16Гб |
| Габаритні розміри | 152x74x75 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення людини | 1750 м |
| Дальність дії далекоміра | 1000 метрів |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | +5/-4 |
| Збільшення | 2.5 ... 20 крат (Цифровий ZOOM 2х-4х-x8) |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB Type-C |
| Об'єднання єктив | 35 мм F1.0 |
| Палітри кольорів | 8 палітр |
| Поле бачення | 12.5x9.4 |
| Розширення матриці | 640x480 пікселів |
| Тип батареї | APS5 4900мАч |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 12 мікрон (NETD |