


121 800 ₴
NXS – серія прицілів компанії Nightforce, що відповідає військовим стандартам, і складається з цілого ряду моделей, що дозволяє підібрати приціл для вирішення практично будь-яких завдань.
Компактні приціли NXS 1-4x24 і 2.5-10 – ідеальний вибір для полювання на коротких і середніх дистанціях, а також для військових підрозділів (патрулювання, CQB). Повнорозмірні приціли NXS 3.5-15x50 і 5.5-22x56 призначені для високоточної стрільби на далекі дистанції. Завдяки застосуванню технології, яка виключає контакт між металом корпусу і лінзами, приціли володіють бездоганною надійністю і можуть використовуватися навіть в самих екстремальних умовах.
Приціли NXS випускаються з різними типами прицільних сіток, розташованих як в першій, так і в другій фокальній площині.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 964 грам |
| Діаметр вихідного отвору | 7,0 - 1,8 мм |
| Збільшення | 8-32Х |
| Тип батареї | CR2032 |
| Користувацькi характеристики | |
| Віддалення віхідної зіниці | 98 мм |
| Габаритні розміри | Кільця 30 мм. Довжина - 404 мм |
| Діоптрійне налаштування | -4 / + 3 |
| Об'єднання єктив | 56 мм |
| Поле бачення | 3,7 - 1 м на 100 м |
| Тип візира | MOART |
| Ударна стійкість | 7000 Дж |
| Ціна кліка | 0,75 см (1/4 MOA) |