


40 320 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Так |
| microUSB | Так |
| Інфрачервона підсвітка | 940 нм |
| Автономна робота | 8 годин |
| Вага | 480 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 35 мм |
| Відеовихід | Запис HD відео (Роздільна здатність: 1920*1080 Full HD) |
| Габаритні розміри | 285х89х81 мм |
| Дальність виявлення людини | 400 метрів |
| Дисплей | AMOLED / 1024х768 |
| Діоптрійне налаштування | -2.5 / +5 |
| Збільшення | 6.5-13Х |
| Значення кроку корекції | 10,5 мм / 100 м |
| Корпус | Алюмінієвий сплав |
| Об'єднання єктив | 35 мм |
| Область фокусування | від 3 метрів |
| Палітри кольорів | кольровий, чорно-білий |
| Тип батареї | Акумулятор 18650 |
| Тип візира | 5 типів |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ядро | HD CMOS |