


63 000 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guide |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP66 |
| WiFi | Так |
| Автономна робота | 6 годин |
| Вага | 470 грамів |
| Габаритні розміри | 192 мм × 65 мм × 71 мм |
| Далекомір | Стадіометричний |
| Дальність виявлення людини | 1300 м |
| Дисплей | LCOS 1280x960 |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Діоптрійне налаштування | -4 +2 |
| Збільшення | 1.7x- 6.8x |
| Об'єднання єктив | F25/1.1 |
| Область фокусування | від 3 м |
| Палітри кольорів | Чорно-біла, біло-чорна, гаряча червона |
| Поле бачення | 15.4° x 11.6° |
| Підтримка microSD карти | Вбудований відеорекордер, 16 Гб |
| Розширення матриці | 400 x 300 мм |
| Тип батареї | Умонтована |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx 17 мкм |