






142 800 ₴
Thermion 2 XQ50 — оновлена версія моделі XQ50 минулого року, створена для професійних мисливців. Нічний тепловізор-приціл представляє унікальну комбінацію сучасного дизайну та новітніх технологій у сфері тепловізійного спостереження. Надійний водонепроникний корпус прицілу виготовлений із магнієвого сплаву та захищений за класом вологозахисту IPX7.
Тепловізійний сенсор зі значенням NETD <40 мК забезпечує розпізнавання деталей навіть у найсуворіших природних умовах. Найдрібніші температурні відмінності можуть бути чітко помітні під час дощу, туману або холодного ранку, у найважчих для тепловізерунку умовах.
Світлосильна німецька оптика F/1.0 і велика дальність виявлення — 1800 метрів
Якісна світлосильна німецька оптика забезпечує оптимальне передавання теплової енергії, мінімізуючи шуми, покращуючи детальність сцени, що спостерігається, та забезпечуючи безпрецедентну дистанцію виявлення навіть в умовах повної темряви.
Монтаж прицілу на стандартні кільця 30 мм
В ідею лінійки нічних прицілів Thermion простота застосування закладена спочатку — приціли встановлюються на стандартні 30-міліметрові кільця.
Немає потреби використовувати спеціальні інструменти або обладнання.
Ударна стійкість на великих калібрах: 12 кал., 9.3x64,.375H&H
Підтверджена стійкість до ударних навантажень до 6000 Дж для бездоганної роботи на великих калібрах 12 кал., 9.3x64,.375H&H
Міцний корпус із магнієвого сплаву та вологозахистом класу IPX7
Міцність і надійність на чолі кута: приціли Thermion мають посилений, але водночас легкий металевий корпус.
Прецизійне виготовлення елементів корпусу забезпечує бездоганну роботу в складних польових умовах.
Крім цього, всі приціли Пульсар Терміон захищені від потрапляння води за класом вологозахисту IPX7 для бездоганної роботи навіть після занурення у воду на глибину до 1 метра на 30 хвилин.
Запис фото, відео та стримінг
Вбудований відеозапис і можливість фотографування дає змогу зберігати файли в MPEG-4 і.jpg форматах, що робить передавання файлів легким і зручним.
Вбудована внутрішня пам'ять 16 GB легко переносить відбій і може зберігати довгі години відео та тисячі фотографій.
За допомогою Wi-Fi та програми Stream Vision можна з'єднати приціл Thermion зі смартфоном або планшетом для використання як другого дисплея або пульта дистанційного керування.
Також програма дає змогу передавати файли, змінювати параметри й оновлювати програмне забезпечення.
Stream Vision — це симбіоз програмної та апаратної платформ, що дає змогу зв'язувати приціли Pulsar із мобільними пристроями на базі ОС Android та iOs через канал Wi-Fi, отримувати зображення з цифрового прицілу в режимі реального часу, виробляти керування приладом, оновлювати програмне забезпечення та працювати з файлами.
Різні кольорові палітри для точного зображення джерел тепла
Кольорові палітри пропонують різні колірні гами зображення.
У той час як Гарячий білий і гарячий чорний є найпопулярнішими, Гарячий червоний, Веселка й Ультрамарин виділяють найгарячіші місця об'єкта.
Фіолетовий, Червоний монохром і сепіа є оптимальними палітрами для зниження втоми очей під час довгого спостереження.
Зображення високої роздільної здатності
Чітке висококонтрастне тепловізійне зображення забезпечує поліпшену ідентифікацію тварин, окремих частин тіла та навіть найдрібніших об'єктів, як-от гілки, листя, трава та деталі поверхні ґрунту.
Технологія підвищення деталізації Image Boost
Технологія Image boost ґрунтується на комбінації власних алгоритмів оброблення зображення, які дають змогу підвищити чіткість картинки та підвищують загальну деталізацію зображення.
Застосування Image Boost робить картинку більш різкою та деталізованою, даючи змогу підвищити рівень ідентифікації об'єктів.
Кольоровий HD AMOLED дисплей
HD-дисплей прицілу Thermion, виготовлений за технологією AMOLED, пропонує чітке кольорове висококонтрастне зображення, тоді як інноваційна технологія дисплея забезпечує помітне енергоощадження і плавне зображення навіть за негативних температур.
Функція "Кадр у кадрі" (Picture in Pictire)
Зручна функція "Кадр у кадрі" (PiP) показує збільшене зображення у верхній частині дисплея в рамці розміром 10% від поля зору для точнішого прицілювання.
Змінне збільшення
Максимальне сумарне збільшення до 14 разів забезпечує поліпшену концентрацію на цілі та полегшує розпізнавання цілі на чималих дистанціях.
Миттєве вмикання і вимикання прицілу
Завдяки революційній електроніці прилад може бути увімкнений майже миттєво.
Швидкий старт допомагає економити енергію батарей і в такий спосіб неабияк збільшує час автономної роботи.
Прилад можна швидко вимкнути та ввімкнути саме тоді, коли це потрібно.
Зручне інтуїтивно зрозуміле керування
Приціл Thermion має просте керування функціями та налаштуваннями за допомогою 3 кнопок на верхній панелі та енкодера зліва.
3 кнопки й енкодер забезпечують доступ і керування всіма функціями меню та системними параметрами.
Розширюваний функціонал (оновлення прошивки)
Функції та можливості прицілів Thermion можуть бути оновлені та покращені з випуском нової версії програмного забезпечення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так, 2.4 GHz 802.11 b/g/n, дальність прийому до 15 м |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 2000 + 3200 маг |
| Автономна робота | від 5 годин |
| Вага | 900 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 412x78x83 мм |
| Дальність виявлення | понад 1800 м |
| Дальність виявлення людини | 1800 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 3,5 ... 14 крат, цифрове збільшення 4х |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Корпус | Ступінь захисту ІРХ7, Діапазон робочих температур -25 - +50 °С |
| Кріплення | Стандартні 30 мм кільця |
| Об'єднання єктив | 50 мм, F/1.0 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 7,5x5,6 на 100м |
| Розширення матриці | 384x288, 17 мкм NETD 40mK |
| Серія | XQ |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор APS2 |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (кількість попередньо завантажених сіток понад 10) |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Формат відео | відео - .mp4; фото - .jpg 1024x768 |
| Ціна кліка | 10 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Неохолоджуваних (ULIS Франція) |