






180 600 ₴
Компанія Пульсар випустила універсальний тепловізійний приціл із вбудованим лазерним далекоміром і ім'я йому — Pulsar Trail LRF XQ38! Особливістю цієї моделі є блок лазерного далекоміра з максимальною дальністю вимірювань 1000 метрів і точністю до метра.
Тепловізійний приціл Pulsar Trail LRF XQ38 спроєктований на основі теплової матриці Ulis з роздільною здатністю 384х288 пікселів, які розміщуються з кроком 17 мікронів. Працює цей приціл на частоті 50 Гц, що неабияк покращує плавність усіх рухів у кадрі. Про всі додаткові можливості Пульсар Треіл ЛРФ Ви зможете почитати трохи нижче, а зараз ми проведемо вам про дивовижну ергономіку цього приладу.
Приціл Pulsar Trail LRF XQ38 змонтований у міцному корпусі з композитних матеріалів. Він не боїться навіть дуже сильної віддачі, готовий працювати в дощ і навіть занурюється на час під воду. Увага: планка кріплення до комплекту приладу не входить!
Керування зі смартфона та записування відео
Настійним проривом 2017-го року на ринку теплової оптики для полювання стала функція віддаленого керування приладами компанії Пульсар за засобами програми Stream Vision. Так і тут. Ви можете за кілька торкань вашого смартфона отримати в руках мініатюрний центр керування всіма функціями приладу. Спостереження, настроювання, масштабування і навіть пряма трансляція в інтернет — для нього немає нічого неможливого!
Окрема кнопка на панелі керування Pulsar Trail LRF XQ38 відповідає за запис відео та фото на внутрішній карті пам'яті. Об'єму 8 Гб вам буде цілком досить для запису понад трьох годин відео та 5000 фото.
Якщо ви хочете без зайвих витрат замовити тепловізійний приціл Pulsar Trail LRF XQ38, досить відвідати наш інтернет-магазин OPTICS-PRO. Прилад для полювання вночі нам постачається компанією виробником, тому його вартість у нас вигідна та конкурентоспроможна. Завдяки акціям, які ми проводимо, і постійним знижкам ваша покупка стане приємнішою. На оптику, яка вирізняється надійністю, ми надаємо гарантію. Щоб замовити приціл, досить додати його в кошик і залишити на сайті заявку. Ми подбаємо, щоб товар доставили в будь-який регіон країни якнайшвидше, і ви змогли випробувати його в польових умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Підключення до смартфону |
| Автономна робота | 8 годин |
| Вага | 670 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Відеовихід | Запис відео/фото на внутрішню пам'ять |
| Габаритні розміри | 285x102x76 мм |
| Дальність виявлення | до 1500 м |
| Дальність виявлення людини | 1350 метрів |
| Дальність дії далекоміра | 1000 м |
| Дисплей | AMOLED 640x480 |
| Дистанційне управління | Пульт ДУ |
| Діапазон внесення поправок | 5400 мм/5400 мм на 100 м (гор./верт.) |
| Діоптрійне налаштування | ± 4 |
| Збільшення | оптичне - 2.5, цифрове - 2x; 4x |
| Значення кроку корекції | 27 мм/27 мм на 100 метрів (гор./верт.) |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Лазер | 905 Нм |
| Мінімальна дистанція фокусування | від 5 метрів |
| Об'єднання єктив | F38/1.2 |
| Розширення матриці | 384x288 |
| Серія | XQ |
| Тип батареї | Акумулятор B-Pack (Li-ion) |
| Тип візира | Змінний візир |
| Точність вимірювання | -/+1 |
| Ударна стійкість | До 6000 Дж |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Неохолоджуваних, Ulis, 17 крок пікселя |