






243 600 ₴
Цей тепловізійний приціл Pulsar Trail LRF XP50 поєднує в собі відразу два найважливіших аргументи для успішного полювання — приголомшливу деталізацію теплових сцен і високу точність вимірювання дистанції віддалення цілі, що є ключовим чинником успішного ураження цілі. За високий ступінь деталізації зображень у Pulsar Trail LRF XP50 відповідає теплова матриця з роздільною здатністю 640х480 і кроком пікселя в 17 мікронів. Частота роботи цього датчика дорівнює 50 Герц.
Тепловізійний приціл Pulsar Trail LRF XP50 здатний виявити теплову сигнатуру людського зросту (1700 мм), на дистанції до 1800 метрів. Водночас лазер його далекоміра "пробиває" на дистанцію до 1 кілометр. Тепловізійний приціл Пульсар Треіл ЛРФ має міцний і легкий корпус. Виробник гарантує безперебійну роботу приладу на зброї з енергією відбою до 6000 Дж.
Що ще варто знати про новий Pulsar Trail LRF XP50:
Лазерний далекомір — працює в діапазоні одного кілометра, має похибку вимірювань на 1 метр і спеціальний режим безперервного вимірювання. Керується однією кнопкою, показання миттєво виводяться на дисплей приладу.
Матриця 640х480 — забезпечує найвищу кратність збільшення й розпізнавання цілі. Крок корекції точки потрапляння вдвічі менший, ніж у приладів із 384 — найвища точність потрапляння.
Різні режими калібрування — автоматична, напівавтомат і ручна. Останній тип — повністю безшумний.
Оптимізація зображень — спеціальний алгоритм комбінацій яскравості та контрасту для комфортної роботи в різних умовах стеження ("Ліс", "Місто» і "Розпізнавання")
Змінний візор — цифровий візор може приймати одну з 12 форм, один із двох кольорів, а також змінювати колір центральної точки.
15 профілів пристрілки — тепловізійний приціл Pulsar Trail LRF XP50 можна пристрілювати відразу на трьох карабінах, кожен із яких забезпечує по 5 різних дистанцій уражень. Швидкий вибір необхідного профілю.
Пристрілка одним патроном — калібрування прицілу за допомогою зсуву візира в точку реального потрапляння. Є можливість використовувати функцію "заморожування" зображення на дисплеї приладу для безперешкодного переміщення прицілу.
Картинка в зображенні — зверху в центрі екрана виводиться збільшене зображення в зоні прицільної сітки. У цьому режимі також працює цифрове збільшення.
Відео та фото — тепловий приціл Пульсар Треіл ЛРФ має внутрішню карту пам'яті для запису відео та фото. Для збереження відео та фото на комп'ютері/смартфоні можна скористатися вбудованим роз'ємом micro USB, а також спеціальним застосунком для телефона.
Синхронізація зі смартфоном — застосунок Stream Vision (Android, iOS), забезпечує зв'язок із приладом Пульсар Треіл за засобами Wi-Fi. Функції програми: віддалене спостереження, настроювання, запис фото/відео та збереження його в пам'яті смартфона.
Ємнісний акумулятор — швидкознімний Li-On акумулятор із тривалістю автономної роботи до 20 годин (посилений тип). Можливість роботи від зовнішнього джерела живлення 5 В.
Просте керування — Pulsar Trail LRF XP50 має регулювання діоптрій і фокусної відстані, чотири кнопки на панелі керування й кнопку вимкнення з можливістю переведення приладу в режим, що чекає, для подальшої швидкої активації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Підключення до смартфону |
| Автономна робота | 8 годин |
| Вага | 710 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Відеовихід | Запис відео/фото на внутрішню пам'ять |
| Габаритні розміри | 292x102x76 мм |
| Дальність виявлення | понад 1500 м |
| Дальність виявлення людини | 1800 м |
| Дисплей | AMOLED 640x480 |
| Дистанційне управління | Пульт ДУ |
| Діапазон внесення поправок | 6800 мм/6800 мм на 100 м (гор./верт.) |
| Діоптрійне налаштування | ± 4 |
| Збільшення | оптичне - 1.6, цифрове - 2x; 4x; 8x |
| Значення кроку корекції | 34 мм/34 мм на 100 метрів (гор./верт.) |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Лазер | 905 Нм |
| Мінімальна дистанція фокусування | від 5 метрів |
| Об'єднання єктив | F50/1.2 |
| Розширення матриці | 640x480 |
| Серія | XP |
| Тип батареї | Акумулятор B-Pack (Li-ion) |
| Тип візира | Змінний візир |
| Точність вимірювання | -/+1 |
| Ударна стійкість | До 6000 Дж |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Неохолоджуваних, Ulis, 17 крок пікселя |