







235 200 ₴
Вибираючи тепловізійні приціли компанії Pulsar серії Thermion XP50, споживачі отримують чудову можливість поліпшити результативність полювання в нічну пору. Така професійна оптика здатна виявляти об'єкти, що випромінюють тепло, навіть якщо вони розташовані на великій відстані. Прилади вирізняються компактністю, легко кріпляться до зброї за допомогою кілець 30 мм, що робить їх зручними у використанні. Під час їх створення виробник застосував передові технології, чим зумовлена їхня висока функціональність і ефективність.
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XP50 обладнаний добре відомим тепловим сенсором Ulis з роздільною здатністю 640х480 пікселів і частотою оновлення 50 Гц. Водночас цей приціл дає змогу виявляти теплові об'єкти на дистанції до 1800 метрів.
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XP50 має такий самий зовнішній вигляд, як звичайний денний приціл із трубою діаметром 30 мм. У цій трубі поміщається вся необхідна електронна й оптична начинка, і водночас завжди залишається місце для додаткової батареї.
Основні особливості прицілу
Клієнти нашого інтернет-магазину, які вирішили купити тепловізійний приціл Pulsar Thermion XP50 в Україні, отримали можливість випробувати його в польових умовах. Це дало змогу переконатися, що він має безліч позитивних особливостей:
- він запускається за 3 секунди після натискання кнопки активації, завдяки чому користувач має можливість швидко реагувати на зміну ситуації;
- кожен прилад цієї серії вирізняється універсальністю, оскільки може застосовуватися в нічну та денну пору;
- в прицілі передбачено 5 профілів для різної зброї, завдяки чому не потрібно проводити пристрілювання під час кожної зміни зброї;
- наявність 7 палітр зображення дає змогу вибирати колірний контур, який буде найбільш комфортним для очей;
- в прицілах є цифровий зум, завдяки якому поліпшується фокусування і прискорюється ідентифікація виявлених теплових сигнатур;
— функція «Кадр у кадрі» дає змогу виділяти зону з об'єктом, що спостерігається, і переглядати її з чималим збільшенням в окремому зображенні, не втрачаючи з уваги всю зону, що переглядається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так, 2.4 GHz 802.11 b/g/n, дальність прийому до 15 м |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 2000 мАч |
| Автономна робота | від 5 годин |
| Вага | 900 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 402x78x65 мм |
| Дальність виявлення | понад 1800 м |
| Дальність виявлення людини | 1800 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Дистанційне управління | Пульт дистанційного керування |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 1,9 ... 15,2 крат, цифрове збільшення 8х |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Корпус | Ступінь захисту ІРХ7, Діапазон робочих температур -25 - +50 °С |
| Кріплення | Стандартні 30 мм кільця |
| Об'єднання єктив | 50 мм, F/1,2 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 12,4х9,3 / 21,8х16,3 |
| Розширення матриці | 640x480, 17 мкм |
| Серія | XP |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор APS2 |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (кількість попередньо завантажених сіток понад 10) |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Формат відео | відео - .mp4; фото - .jpg 1024x768 |
| Ціна кліка | 21 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Неохолоджуваних (ULIS Франція) |