






172 200 ₴
Новинка 2020!!
Полювання в нічну пору потішить результативністю, якщо ви матимете у своєму розпорядженні тепловізійний приціл Pulsar Thermion XQ38, недорого придбати який можна в нашому інтернет-магазині. Прилади серії Thermion є прекрасним прикладом поєднання класики та високих технологій, тому вони входять до найпопулярнішої професійної оптики, пропонованої на вітчизняному ринку. Завдяки компактності та невеликій вазі вони зручні в застосуванні. Їм не страшні екстремальні температури та опади, що дає змогу використовувати їх за будь-яких погодних умов.
Максимальні дистанції, найвищі кратності збільшення й компактні розміри — тепловізійний приціл Pulsar Thermion XQ38. Водночас також залишається постійна частота оновлення кадрів — повноцінних 50 Гц. Якщо ви хочете купити Pulsar Thermion XQ38 в Україні за вигідною ціною з гарантією, то ви потрапили в потрібний інтернет-магазин. Ми може запропонувати вам вигідну ціну на приціл і доставку в будь-яку точку України.
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XQ38 обладнаний найбільшим у лінійці об'єктивом діаметром 50 мм. Стартове оптичне збільшення водночас дорівнює 2,5 крат. За ідеального стебнювання всіх чинників дальність виявлення з цим прицілом може досягати 1800 метрів на відкритій місцевості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так, 2.4 GHz 802.11 b/g/n, дальність прийому до 15 м |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 3200 маг |
| Автономна робота | від 5 годин |
| Вага | 750 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 395x78x72 мм |
| Дальність виявлення | понад 1350 м |
| Дальність виявлення людини | 1350 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 2,5 ... 10 крат, цифрове збільшення 4х |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Корпус | Ступінь захисту ІРХ7, Діапазон робочих температур -25 - +50 °С |
| Кріплення | Стандартні 30 мм кільця |
| Об'єднання єктив | 38 мм, F/1,2 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 9.8x7.5 на 100м |
| Розширення матриці | 384x288, 17 мкм |
| Серія | XQ |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор APS2, 2000 мАч |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (кількість попередньо завантажених сіток понад 10) |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Формат відео | відео - .mp4; фото - .jpg 1024x768 |
| Ціна кліка | 1.7 см на 100 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Неохолоджуваних (ULIS Франція) |