



84 000 ₴
Новинка 2022!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Так |
| Автономна робота | 9 годин |
| Вага | 300 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 15 мм |
| Відеовихід | Вбудований відеорекордер, 16Гб |
| Габаритні розміри | 152x74x75 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Дальність виявлення людини | 1300 м |
| Дисплей | AMOLED 640x400 |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | +5/-4 |
| Збільшення | 2.0 ... 8 крат (Цифровий ZOOM 2х-4х) |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB Type-C |
| Об'єднання єктив | 35 мм F1.0 |
| Палітри кольорів | 8 палітр |
| Поле бачення | 10.7x8.0 |
| Розширення матриці | 384x288 пікселів |
| Тип батареї | APS5 4900мАч |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 17 мікрон (NETD |