

184 800 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Підключення до смартфону |
| Ємність батареї | 6400 маг |
| Автономна робота | 8 годин |
| Вага | 800 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Відеовихід | Запис відео/фото на внутрішню пам'ять 16 Гб |
| Габаритні розміри | 347x102x76 мм |
| Дальність виявлення | понад 1800 м |
| Дальність виявлення людини | 1800 метрів |
| Дальність дії далекоміра | 1000 м |
| Дисплей | SONY 1024x768 |
| Дистанційне управління | Пульт ДУ |
| Діапазон внесення поправок | 2600 мм/ 2600 мм на 100 м (гір./верт.) |
| Діоптрійне налаштування | ± 4 |
| Збільшення | оптичне - 3.5, цифрове - 2x; 4x |
| Значення кроку корекції | 13 мм/13 мм на 100 метрів (гір./верт.) |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Лазер | 905 Нм |
| Мінімальна дистанція фокусування | від 5 метрів |
| Об'єднання єктив | F50/1.2 |
| Поле бачення | 7.5х5.6 |
| Розширення матриці | 384x288 |
| Серія | XQ |
| Тип батареї | Акумулятор B-Pack (Li-ion) |
| Тип візира | Змінний візир |
| Точність вимірювання | +/- 1м |
| Ударна стійкість | До 6000 Дж |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 17 мікрон, 40 мК |