






306 600 ₴
Новинка 2020!!
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XG50 виводить якість зображення на новий раніше невідчутний рівень. Річ криється в самому серці прицілу, а якщо бути точнішим, то в його абсолютно новому сенсорі фірми BAE професійного рівня, що раніше не встановлюється в комерційних продуктах. Сенсор професійного рівня виготовлений за технологією оксиду ванадію (VOx) з кроком пікселя 12 мікронів і роздільною здатністю 640x480 пікселів, який здатний вичавити максимум із прицілу та видати максимально чітку картинку в дуже погану погоду.
Pulsar Thermion XG50 флагман серед тепловізійних прицілів лінійки THERMION. З особливостей варто виділити таке:
Високочутливий тепловізионний сенсор професійного рівня фірми BAE на основі оксиду ванадію VOx 640x480 пікселів/12 мікронів
Високопродуктивний 12-мікронний сенсор професійного рівня з роздільною здатністю 640х480 пікселів і високоякісним AMOLED-дисплеєм HD-роздільності, тепловізійний приціл THERMION XG50 забезпечує найяскравіше зображення. THERMION XG є потужним інструментом для полювання в будь-яких погодних умовах.
Дальність виявлення понад 2200 м
Видатні показники дальності спостереження виникають із комбінації світлосильного германієвого об'єктива, професійного сенсора 640x480 пікселів/12 мкм та оригінальних програмних алгоритмів оброблення сигналу. У повній темряві об'єкт заввишки 1,8 м виявляється на відстані до 2200 метрів.
Високочутливий тепловізионний сенсор VOx 640x480 пікселів/12 мікронів
Тепловізійний сенсор 640x480 пікселів/12 мікронів фірми BAE забезпечує чітке зображення і високу температурну чутливість. Дощ, сніг або туман — THERMION XG50 гарантує ефективне розпізнавання деталей об'єктів, що спостерігаються в умовах низького температурного контрасту.
Висока деталізація зображення
Зображення, що формується тепловізійним прицілом Thermion, характеризується чіткістю, високим контрастом, різким промальовуванням контурів, інформативною візуалізацією найдрібніших об'єктів і областей із мінімальною різницею температур. Мисливець може чітко ідентифікувати об'єкти в сцені спостереження, як цільові, так і фонові, і якісно визначити трофейність звіра.
Вбудований фото- та відеорекордер з 16 ГБ внутрішньої пам'яті
Вбудований рекордер набуває особливої цінності, коли необхідно зняти відео або зробити знімок унікального моменту. Досить одного натискання кнопки, щоб зробити фотознімок цікавої ситуації або почати записування відеоролика, якими захочеться поділитися з друзями та колегами з полювання. 16 Гб внутрішньої пам'яті дадуть можливість запису багатьох годин відео та десятків тисяч фотографій, які пізніше можна перенести на смартфон або PC.
Wi-Fi. Інтеграція з iOS і Android пристроями через застосунок Stream Vision
Вбудований модуль Wi-Fi зв'яже Thermion XG50 зі смартфонами або планшетами на базі ОС Android та iOS за допомогою мобільного застосунка Stream Vision. Комбінація смартфона та тепловізійного прицілу забезпечує унікальні можливості — бездротове оновлення ПЗ приладу, передавання зображення на екран мобільного пристрою, дистанційне керування цифровими функціями прицілу, а також ведення прямого трансляцію зображення, що фіксується прицілом, в інтернет за допомогою сервісів громадської трансляції потокового відео та YouTube.
HD AMOLED дисплей
Високоякісний HD-дисплей забезпечує чітке, контрастне зображення. Побудований за технологією AMOLED, дисплей характеризується економічним енергоспоживанням, широким динамічним діапазоном і коротким часом відгуку, забезпечуючи чітке та плавне зображення під час спостереження в русі або в морозних умовах.
Ударна стійкість на великих калібрах: 12 кал., 9.3x64,.375H&H
Підтверджена стійкість до ударних навантажень — до 6000 Дж — для бездоганної роботи з великокаліберною нарізною і гладкодульною мисливською зброєю (12 кал., 9.3x64,.375H&H)
Повна водонепроникність IPX7
Повністю водонепроникний корпус захищає Thermion від зливи, снігу та туману. Приціл працюватиме навіть після півгодинного занурення у воду на глибину 1 м.
Широкий діапазон експлуатаційних температур (від -25 до +50 °C)
Корпусні частини, елементи живлення, оптичні та електронні компоненти в складі прицілу Thermion XG50 призначені для експлуатації в широкому діапазоні температур. Приціл надійний у роботі навіть в умовах сильного, до -25 °C, морозу.
Миттєве вмикання
Завдяки революційній електроніці прилад може бути увімкнений майже миттєво. Швидкий старт допомагає заощаджувати енергію батарей і в такий спосіб продовжує час роботи. Прилад можна швидко та ввімкнути якраз тоді, коли потрібно.
Технологія Image boost
Image boost ґрунтується на комбінації власних алгоритмів оброблення зображення, які дають змогу підвищити чіткість картинки та підвищують загальну деталізацію зображення. Застосування Image Boost робить картинку більш різкою та деталізованою, даючи змогу підвищити здатність ідентифікації об'єктів.
Монтаж на кільця 30 мм
У ідею Thermion простота застосування закладена спочатку — приціли встановлюються на стандартні 30-міліметрові кільця. Немає потреби використовувати спеціальні інструменти або обладнання.
Міцний металевий корпус
Міцність і надійність на чолі кута: приціли Thermion мають посилений, але водночас легкий металевий корпус. Прецизійне виготовлення елементів корпусу забезпечує бездоганну роботу в складних польових умовах.
Комбінована система живлення B-Pack mini
Приціли Thermion мають комбіновану систему акумуляторів внутрішнього та зовнішнього. Зовнішній акумулятор забезпечує додатковий час роботи та може бути швидко замінений.
Колірні палітри
Кольорові палітри пропонують різні колірні гами зображення. Тоді як Гарячий білий і Гарячий чорний є найпопулярнішими, Гарячим, червоним, Веселка, і Ультрамарин виділяють найгарячіші місця об'єкта. Фіолетовий, Червоний монохром і сепіа є оптимальними палітрами для зниження втоми ока під час довгого спостереження.
Змінне збільшення
Цифровий зум до 8 разів забезпечує поліпшену концентрацію на цілі та полегшує розпізнавання на чималих дистанціях.
Зручне керування
Приціл Thermion має просте керування функціями та параметрами за допомогою 3 кнопок на верхній панелі й енкодера зліва. 3 кнопки й енкодер забезпечують доступ і керування всіма функціями меню, і системними параметрами.
Керування профілями пристрілювання
Можливість зберегти у внутрішній пам'яті до 5 профілів пристрілки з 10 дистанціями в кожному для різних ситуацій, як-от зміна рушниці або внесення коригувань під час стріляння.
Зображення високої роздільної здатності
Чітке висококонтрастне тепловізійне зображення забезпечує поліпшену ідентифікацію тварин, окремих частин тіла та навіть найдрібніших об'єктів, як-от гілки, листя, трава та поверхня ґрунту.
Настроювані варіанти міток
Широкий вибір кольорових міток, що містить масштабовані балістичні мітки. Різні кольори: чорний, білий, червоний і зелений.
Кольоровий HD AMOLED дисплей
HD дисплей прицілу Thermion пропонує чітке кольорове висококонтрастне зображення, тоді як технологія AMOLED забезпечує енергоощадження і плавне зображення навіть у холоді.
Функція "Кадр у кадрі"
Функція "Кадр у кадрі" показує збільшене зображення у верхній частині дисплея в рамці розміром 10% від поля зору для точнішого прицілювання.
Дистанційне оновлення програмного забезпечення
Смартфон, безплатний мобільний застосунок Stream Vision і доступ в інтернет — все, що потрібно для перевірки оновлень і самостійного встановлення програмного забезпечення (прошивки) прицілу: програмне коригування та нові функції можна ввести в прилад, що вже є в експлуатації в мисливця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так, 2.4 GHz 802.11 b/g/n, дальність прийому до 15 м |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 3200 маг |
| Автономна робота | від 5 годин |
| Вага | 900 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 407x78x80 мм |
| Дальність виявлення | понад 2200 м |
| Дальність виявлення людини | 2200 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Діоптрійне налаштування | +4/-4 |
| Збільшення | 3x ... 24 крат, цифрове збільшення 8х |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Корпус | Ступінь захисту ІРХ7, Діапазон робочих температур -25 - +50 °С |
| Кріплення | Стандартні 30 мм персні |
| Об'єднання єктив | 50 мм, F/1,2 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 8.8 р |
| Розширення матриці | 640x480, 12 мкм |
| Серія | XG |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор APS3, APS2 |
| Тип візира | Змінна цифрова сітка (кількість попередньо завантажених сіток понад 13) |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Формат відео | відео - .mp4; фото - .jpg 1024x768 |
| Ціна кліка | 15 мм на 100 м |
| Частота | 50 Гц |