


54 600 ₴
Приціл нічного бачення Pulsar Digex N455 має безліч переваг:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi | Так |
| microUSB | Так |
| Вага | 900 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Відеовихід | Вбудована запис фото і відео 16Гб |
| Габаритні розміри | 410x78x80 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Дальність виявлення людини | 500 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | -5 ... + 5 |
| Збільшення | Оптичне: 4. Цифрове: 2Х,4Х |
| Зовнішній блок живлення | 5 В (USB) |
| Лазер | Знімна підсвічування 940 Нм LED |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Підтримка microSD карти | Вбудовані 8 Гб |
| Розширення матриці | 1280x720 |
| Тип батареї | Вбудована / знімна APS2 - APS3 |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ядро | CMOS sensor |