



126 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cono Tech |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| WiFi | Так |
| Автономна робота | 8 годин |
| Вага | 720 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Габаритні розміри | 196x100x76 мм |
| Дальність виявлення | 2000 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Діапазон внесення поправок | 4800 мм/ 4800 мм на 100 м (гір./верт.) |
| Діоптрійне налаштування | -5 +4 |
| Збільшення | оптичне - 2.7, цифрове - 2x; 4x |
| Значення кроку корекції | 14 мм/14 мм на 100 метрах (гор./верт.) |
| Мінімальна дистанція фокусування | від 5 метров |
| Об'єднання єктив | F50/1.1 |
| Поле бачення | 7.5 град |
| Розширення матриці | 384x288 |
| Тип батареї | Акумулятор 18650 2шт |
| Тип візира | Змінний візир |
| Ударна стійкість | До 6000 Дж |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 17 мікрон, 35 мК |