
130 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PARD |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D гіроскоп | Немає |
| Вага | 420 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 45 мм |
| Відеовихід | Так |
| Габаритні розміри | 162х74.6х65.5 мм |
| Далекомір | Лазерний |
| Дальність виявлення людини | 1700 м |
| Дальність дії далекоміра | 600 м |
| Дисплей | 5" LCD 1024x768 |
| Діоптрійне налаштування | ± 5 |
| Е-компас | Немає |
| Збільшення | 3.2 х 12.8 х |
| Корпус | Алюмінієвий сплав 6061 |
| Об'єднання єктив | 35mm/f1.0 |
| Область фокусування | від 1 метра |
| Палітри кольорів | Гарячий білий / чорний / червоний / інфрачервоний / небо |
| Поле бачення | 10.7х8.0 м на 100 м |
| Розширення матриці | 384×288 |
| Тип батареї | 18650 |
| Тип візира | 9 варіантів |
| Точність вимірювання | ± 0.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 17μm |