

210 000 ₴
Одним із найпопулярніших теплових прицілів від Пульсар отримує нове обличчя! Тепер тисячі мисливців у всьому світі вибудувалися в чергу, щоб купити тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XP50. Крім цифри «2» в назві, цей приціл отримав цілу низку технічних оновлень: від теплової матриці — до розширеного обсягу вбудованої пам'яті.
Тепловізійний приціл Пульсар Треіл 2 стане в допомогу для виконання пошуку та знищення на будь-яких дистанція, аж до 1800 метрів. Вбудований лазерний далекомір збільшує точність і швидкість роботи зі зброєю навіть найсильнішої віддачі (до 6000 Дж). Зізнатися, персонал нашого магазину й сам не чекав таких результатів перших тестів нового прицілу Pulsar Trail 2 LRF XP50. Виділимо головне.
Головний перевага чому варто купити теплоприціл Pulsar Trail 2 LRF XP50
Високочутлива матриця зі значенням NETD 40 мК і фірмовою функцією посилення якості зображення Image Boost. Крім того, як і раніше, моделі XP обладнані матрицею високої роздільної здатності 640х480 з особливою якістю деталізації теплових сценаріїв.
Комплект постачання: приціл Pulsar Trail 2 LRF XP50, акумулятор IPS7, кабель, адаптер, зарядний пристрій, пульт, чохол, серветка, документи та інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Підключення до смартфону |
| Ємність батареї | 6400 маг |
| Автономна робота | 8 годин |
| Вага | 800 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 50 мм |
| Відеовихід | Запис відео/фото на внутрішню пам'ять 16 Гб |
| Габаритні розміри | 342x102x76 мм |
| Дальність виявлення | понад 1800 м |
| Дальність виявлення людини | 1800 метрів |
| Дальність дії далекоміра | 1000 м |
| Дисплей | SONY 1024x768 |
| Дистанційне управління | Пульт ДУ |
| Діапазон внесення поправок | 4200 мм/ 4200 мм на 100 м (гір./верт.) |
| Діоптрійне налаштування | ± 4 |
| Збільшення | оптичне - 2.0, цифрове - 2x; 4x |
| Значення кроку корекції | 21 мм/21 мм на 100 метрів (гір./верт.) |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Лазер | 905 Нм |
| Мінімальна дистанція фокусування | від 5 метрів |
| Об'єднання єктив | F50/1.2 |
| Поле бачення | 12.4х9.3 |
| Розширення матриці | 640x480 |
| Серія | XP |
| Тип батареї | Акумулятор B-Pack (Li-ion) |
| Тип візира | Змінний візир |
| Точність вимірювання | +/- 1м |
| Ударна стійкість | До 6000 Дж |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 17 мікрон, 40 мК |