


126 000 ₴
Новинка 2021!!
Перший у світі сенсор 12μm <25mK
І знову компанія iRay створює те, що вражає уяву. Технологічно новий сенсор власного виробництва 640x512 12μm отримав неймовірне оновлення й тепер демонструє неймовірну картинку завдяки найвищої чутливості в класі <25mK.
Германієвий об'єктив
Об'єктив з очищеного Німеччина (Ge) є найчутливішим матеріалом для передавання теплових променів для отримання насиченої та точної картинки на екрані вашого тепловізора для полювання.
OLED HD Дисплей
Широкий і насичений дисплей, створений на органічних світлодіодах, дає змогу отримувати набагато більше діапазонів регулювання яскравості та колірного охоплення, для збереження заряду вашого монокуляра та забезпечення комфортного спостереження на тривалий час.
Ручне фокусування зображення
Використовуйте регулювання об'єктива для отримання максимальної деталізації на об'єктах, адже точна ідентифікація — це запорука правильного рішення на полюванні.
ULTRACLEAR 3.0
Оновлений алгоритм власної розробки iRay "ULTRACLEAR" отримав оновлення й тепер із легкістю інтегрується в монокуляри для отримання ще більшої деталізації й ще більшої чутливості на всій дистанції роботи.
Дистанції нового покоління
Неперевершена продуктивність від флагмана тепловізійної сфери iRay xEye E6 Pro v3.
Неперевершена деталізація
Найвища чутливість у класі та запатентовані сенсори власного виробництва дають змогу отримувати неймовірну картинку на всій дистанції роботи в будь-яку погоду за будь-якої пори доби.
Рекордер + Wi-Fi
Використовуйте вбудований рекордер для записування відео та фото файлів на внутрішню пам'ять обсягом 32Gb, а після діліться запечатаним із вашими друзями або завантажуйте в соціальні мережі! Ви також можете використовувати Wi-Fi модуль для віддаленої трансляції на мобільний телефон через застосунок InfirayOutdoor.
Максимум персональності
У новому ядрі оброблення зображення й керування приладом Matrix 3 для тепловізійних монокулярів, стали доступні персональні конфігурації деталізації, яскравості, гами та відображення теплового відтінку для комфорту вашого зору.
Зовнішнє живлення
Бракує штатного запасу автономності? Використовуйте позашляховий блок живлення через порт MicroUSB до 2 A для отримання максимальної автономності вашого тепловізерунку.
Стадіометричний далекомір
Замір дистанції став як ніколи простий! Виробіть виміри через стадійометричний далекомір, який дає змогу отримати дистанцію до цілі за два натискання. Ці обчислюються за паростовим розміром цілі, обраного в профілі та реальної мети, яка була виділена мітками за висотою.
Вибір тепла
Вибір гарячих точок тепловізором є допоміжним інструментом у пошуку найтепліших об'єктів у зоні видимості, це сприяє процесу виявлення цілі у разі швидкого пошуку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP-66 |
| WiFi | Вбудований WiFI |
| Автономна робота | до 6 годин |
| Вага | 500 грамів |
| Габаритні розміри | 202x65x64 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Дальність виявлення людини | 700 м |
| Дисплей | 1024x768 OLED |
| Діоптрійне налаштування | Так |
| Збільшення | Оптичне - 2.9 Х, цифрове - 2x 3x 4х |
| Зовнішній блок живлення | DC5V/2A (Mini USB) |
| Кріплення | штативне гніздо 1/4 дюйма |
| Об'єднання єктив | 50 мм /F1.0 |
| Область фокусування | Ручне фокусування |
| Поле бачення | 8.8°×7.0° |
| Підтримка microSD карти | Вбудована карта пам'яті 32 Gb для запису відео |
| Розширення матриці | 640x512 пікселів |
| Тип батареї | Акумулятор внутрішній (Li-Ion) |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx, 12 мкм |