


58 800 ₴
Новинка 2021!!
Завершені матриці нового покоління побудовані на передовому технологічному процесі 12 мкм дають змогу передавати деталізоване зображення на всій дистанції роботи та збільшену дистанцію виявлення з розрощуванням матриці 384x288 в тепловізійному монокулярі iRay xEye 2 E3 Plus v2.

Величезна дистанція виявлення тепловізійних об'єктів у монокулярі iRay Xeye 2 E3Plus v2 стала доступна завдяки найчистішій германії, який проводить тепловізійні промені на сенсор вашого монокуляра з високою точністю. Використовуйте в повній міру охоплення видимості 10.5 x 7.9 градус для максимально швидкого виявлення.

Не досить оптичної кратності 2.5 крата і потрібно більше? — Використовуйте цифрове збільшення до 10 крат для повної впевненості про виявлення необхідної мети, адже тепловізор для полювання створений для того, щоб ви отримували інформацію про об'єкт швидко та точно.

Екран приладу є важливою частиною будь-якого тепловізійного приладу, оскільки повний комфорт забезпечує максимальне фокусування на всьому, що відбувається! Вбудований Micro HD дисплей із роздільною здатністю 1280 x 960 дає змогу вести спостереження без напруги вашого зору.

Кришталеве зображення
Чудова деталізація об'єктів із використанням передових технологій дають змогу без зусиль ідентифікувати ціль на більш дальніх дистанціях, ніж у конкурентів. Новий обробник зображення Matrix и 5 палітр для індивідуальності!

Використовуйте вбудований рекордер для записування того, що відбувається, чи то відео, чи то фото на 16GB вбудованої пам'яті або приєднайте свій смартфон для потокового передавання засобами Wi-Fi модуля на відстані від приладу!

Потрібно розгледіти об'єкт на малому наближенні до дрібних деталей, а потім раптово змінити фокус у даль і отримати точне розуміння цілі? — Використовуйте ручне фокусування для налаштування детального зображення під ваші потреби на будь-яких дистанціях!

Функція, яку всі так чекали, з'явилася й у тепловізійних монокулярах Xeye! Тепер ви можете використовувати оптичну кратність для пошуку та цифрову для швидкої ідентифікації об'єкта без використання збільшення на весь екран.

Використовуйте далекомір по паростковій фігурі для визначення віддаленості цілі від вас! Просте та швидке рішення визначення дистанції, просто виберіть готове настроювання за зростом або типом і заміряйте ціль — готово!

Активуйте постійне відстеження теплих точок, для точного визначення місця перебування цілі у разі швидкого переміщення місцевістю та просто використовуйте наближення для ідентифікації цілі. Максимально швидке виявлення дасть змогу заощаджувати час на пошуку мети!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP рейтинг | IP-66 |
| WiFi | Вбудований WiFI |
| Автономна робота | до 7 годин |
| Вага | 420 грамів |
| Габаритні розміри | 181x65x64 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Дальність виявлення людини | 500 м |
| Дисплей | 1280×960 LCOS |
| Діоптрійне налаштування | Так |
| Збільшення | Оптичне - 2.5 Х, цифрове - 2x 4х |
| Зовнішній блок живлення | DC5V/2A (Mini USB) |
| Кріплення | штативне гніздо 1/4 дюйма |
| Об'єднання єктив | 25 мм /F1.0 |
| Область фокусування | Ручне фокусування |
| Поле бачення | 10.5°×7.9° |
| Підтримка microSD карти | Вбудована карта пам'яті 16 Gb для запису відео |
| Розширення матриці | 384x288 пікселів |
| Тип батареї | Акумулятор внутрішній (Li-Ion) |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx, 12 мкм |