



138 600 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 700 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 90 мм |
| Габаритні розміри | Під кільця 30 мм. Довжина - 333 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12,4 - 4,2 мм |
| Діоптрійне налаштування | -4 / + 3 |
| Збільшення | 1.8-12Х |
| Об'єднання єктив | 50 мм |
| Поле бачення | 22,5 – 3,7 м на 100 м |
| Тип батареї | 3В - CR2032 |
| Тип візира | Ballistic Reticle |
| Ударна стійкість | 7000 Дж |
| Ціна кліка | 1 см (1/3 MOA) (0,1 mrad) |