



21 420 ₴
Оптичний приціл Yukon Jaeger 3-12x56 X01i
Оптичний приціл YUKON Jaeger 3-12x56 X01i призначений для виконання прицільної стрільби на середніх і дальніх дистанціях виявлення. Посилений корпус із широким світлосильним об'єктивом у 56 мм і високою кратністю збільшення (3-12 разів), роблять цей приціл одним із найпопулярніших серед аналогів.Для точного та швидкого прицілювання тут розміщена хрещата прицільна сітка з кроком коригування в 1⁄4 MOA (7,25 мм на 100 метрів). Введення поправок відбувається за допомогою двох барабанчиків вивірки із захисними ковпачками. Після пристрілювання прицілу можна швидко скинути коригування в нуль.
Приціл YUKON Jaeger 3-12x56 X01I обладнаний підсвіткою прицільного візира в центрі мішені. Яскравість підсвітки можна регулювати за допомогою відповідного барабанчика на корпусі прицілу. Режим підсвітки NV призначений для встановлення на приціл насадки нічного бачення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yukon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 680 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 90 мм |
| Габаритні розміри | Під кільця 30 мм. Довжина - 357 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 - 5 мм |
| Діапазон внесення поправок | 2,03 (280 кліків) м на 100 м |
| Діоптрійне налаштування | +2,5 дптр |
| Збільшення | 3-12Х |
| Корпус | Дюралюміній |
| Об'єднання єктив | 56 мм |
| Поле бачення | 3-12Х |
| Тип батареї | 3В - CR2354 |
| Тип візира | Х01і (хрест) |
| Ударна стійкість | 7000 Дж |
| Ціна кліка | 1/4 МОА |