



18 900 ₴
Оптичний приціл Yukon Jaeger 1.5-6x42 X01i
Цей приціл є оптимальним вибором для ведення прицільби на різних дистанціях виявлення. В основі прицілу YUKON Jaeger 1.5-6x42 X01i оптична система зі змінним збільшенням у діапазоні 1.5х — 6х, якому відповідає кутове поле зору 13-3.5 градуса. Тут стоїть світлосильний об'єктив діаметром 42 мм. Прицільна сітка тут має форму хреста з підсвіткою центральної точки. Ви зможете вибрати один із семи рівнів яскравості підсвітки, і навіть увімкнути режим NV, який призначений для роботи прицілу з насадкою нічного бачення.Змінна кратність збільшення цього прицілу дає змогу варіювати дальністю виявлення, проте найкраще проявить себе цей приціл на дистанції до 600 метрів. Оптичний приціл YUKON Jaeger 1.5-6x42 X01і має збільшене видалення вихідної зіниці (90 мм), що запобігає пошкодженню очей або брів мисливця під час стрільби з великокаліберної зброї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yukon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 90 мм |
| Габаритні розміри | Під кільця 30 мм. Довжина - 295 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 - 6 мм |
| Діапазон внесення поправок | 3,89 м на 100 м |
| Діоптрійне налаштування | +2,5 дптр |
| Збільшення | 1.5-6Х |
| Корпус | Дюралюміній |
| Об'єднання єктив | 42 мм |
| Поле бачення | 13 – 3,5°/ 22,5 – 6 м на 100 м |
| Тип батареї | 3В - CR2354 |
| Тип візира | Х01і (хрест) |
| Ударна стійкість | 7000 Дж |
| Ціна кліка | 1/4 МОА |