

54 600 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Так |
| microUSB | Так |
| Автономна робота | 5 годин |
| Вага | 250 грам |
| Габаритні розміри | 143x41x69 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Дисплей | AMOLED 640x400 |
| Дистанція | 1200 м |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | +5/-4 |
| Збільшення | 3.0 ... 12 крат (Цифровий ZOOM 2х-4х) |
| Об'єднання єктив | 30мм F1.2 |
| Палітри кольорів | 8 палітр |
| Поле бачення | 7.3x5.5 град |
| Підтримка microSD карти | Вбудований відеорекордер 16 Гб |
| Розмір пікселя | 12 мікрон |
| Розширення матриці | 320x240 пікселів |
| Тип батареї | APS3 3200мАч |
| Частота | 60 Гц |