



126 000 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 6400 маг |
| Автономна робота | 9 годин |
| Вага | 500 грамів |
| Габаритні розміри | 226x55x58 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Дистанція | понад 1800 м |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | +5/-5 |
| Збільшення | 4.5 Х (2х,4х) |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |
| Об'єднання єктив | 50мм F1.0 |
| Палітри кольорів | Чорна/Біла/Кольорова |
| Поле бачення | 7.5x5.6 град |
| Підтримка microSD карти | Вбудовані 16 Гб |
| Розширення матриці | 384x288 |
| Тип батареї | B-Pack (Li-ion) |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 17 мікрон, 40 мК |