

67 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HikMicro |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| WiFi | Так |
| Автономна робота | 7 годин |
| Вага | 310 грам |
| Габаритні розміри | 171х61х57 мм |
| Гарантія | 2 рокі |
| Далекомір | Стадіометричний |
| Дальність виявлення людини | 1500 м |
| Дисплей | LCOS 1280×960 |
| Діоптрійне налаштування | -5/+3 |
| Збільшення | 2.4-оптичну, 2х, 4х, 8х-цифрову |
| Зовнішній блок живлення | DC 5В/ 2А (павербанк) |
| Об'єднання єктив | 25 мм / F1.0 |
| Область фокусування | від 10 м |
| Палітри кольорів | Чорний гарячий, гарячий білий, червоний гарячий |
| Поле бачення | 10.5° × 7.9° |
| Підтримка microSD карти | Вбудований відеорекордер, 16 Гб |
| Розширення матриці | 384×288 |
| Температурний режим | -30°C...+55° |
| Тип батареї | Bбудований Lі-іоn aĸyмyлятop |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx, 12мĸм, |