


117 600 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP рейтинг | IP67 |
| WiFi | Так |
| Вага | 410 грам |
| Відеовихід | Вмонтований відеорекордер, 16Гб |
| Габаритні розміри | 193х60х60мм |
| Гарантія | 2 рокі |
| Далекомір | Стадіометричний |
| Дальність виявлення людини | 1800 м |
| Дисплей | ОLЕD 1024×768 |
| Діоптрійне налаштування | -5/+3 |
| Збільшення | 2,08х оптика, 2х, 4х, 8х цифрова |
| Крок вивірки | 1.7 мм на 100м |
| Об'єднання єктив | 35 мм / F1.0 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Палітри кольорів | Чорний гарячий, гарячий білий, червоний гарячий |
| Поле бачення | 10.66° × 8° |
| Розширення матриці | 384×288 |
| Температурний режим | -30°C...+55° |
| Тип батареї | акумулятори RCR123A 2шт |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx, 17мĸм, |