

199 500 ₴
Новинка 2021!!
Флагманським тепловізорним приладом компанії Pulsar зараз є Pulsar Accolade 2 LRF XP50 Pro. Бінокль призначений для тривалого спостереження, ця схема дає змогу знизити стомлюваність користувача.
Його основна відмінність від попередніх моделей серії Pulsar Accolade — перехід на високочутливу болометричну матрицю. Її основні характеристики залишилися колишніми: розмір 640х480 пікселів, частота 50 Гц, розмір пікселя 17 мкм. Новизна полягає в підвищеній теплочутливості, показник NETD <25 мК, водночас попереднє покоління приладів Pulsar Accolade мало показник NETD <40 мК. Середнє значення NETD має більшість комерційних тепловізерів, які зараз продаються на ринку, це 50-70 mK.

Такі рекордні показники теплочутливості матриці бінокля Pulsar Accolade 2 LRF XP 50 Pro дають змогу успішно застосовувати його в складних погодних умовах: у сильний туман, сніг, дощ. Крім того, сенсор дає змогу розрізняти мінімальні перепади температури, що дає впевнену ідентифікацію тварини, що спостерігається, а також чітке зображення навколишніх предметів, дерев, кущів.
Чудові можливості нової матриці бінокля доповнюються об'єктивом F50/1.2 з німецького скла з оптичним збільшенням 2,5х.
Для визначення дистанції до цілі бінокль має вбудований лазерний далекомір, максимальна робоча дистанція якого становить 1000 м із точністю ±1 метр і функцією сканування.
Два HD AMOLED-дисплеї, кожен роздільний ефект 640х480 пікселів, забезпечують яскраву та контрастну картинку. Ця технологія дає змогу використовувати бінокль навіть за температури довкілля — 25 °C. AMOLED-дисплеї вирізняються високою енергоефективністю й браком «смазів» під час руху об'єкта, що спостерігається.

Корпус бінокля Pulsar Accolade 2 LRF XP 50 Pro має вологозахисний за стандартом IPX7: прилад можна занурювати повністю у воду на глибину до 1 м упродовж пів години.
Як і багато інших тепловізорних приладів марки Pulsar, бінокль Pulsar Accolade 2 LRF XP 50 Pro має розвинений функціонал. Зокрема, оптичний зум доповнюється цифровим у діапазоні 2,5-20х, є функція «картинка в зображенні».
Зображення може бути представлене в одній із восьми колірних палітр, кожна з яких призначена для певних умов спостереження. Прилад має дуже гнучкі параметри яскравості, контрасту, а також чотири режими спостереження. Для поліпшення якості зображення в складних погодних умовах є функція Image Detail boost, яка використовує спеціальний алгоритм оброблення сигналу.
Запис фото- та відео зображень відбувається на вбудований рекордер з обсягом пам'яті 16 Гб, а для роботи зі смартфоном на платформах iOS і Android через Wi-Fi використовується фірмовий застосунок Stream Vision.
Потужний знімний Li-Ion акумулятор IPS7 ємністю 6400 mAh забезпечує за температури +22 °C до 9 годин безперервної роботи бінокля. Опціонально можна докупити знімний акумулятор більшої ємності або використовувати зовнішнє джерело живлення через кабель Micro USB.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IPX7 |
| WiFi | Синхронізація зі смартфоном/планшетом |
| microUSB | Зовнішні харчування, підключення до ПК |
| Ємність батареї | 6400 маг |
| Автономна робота | 9 годин (IPS5) |
| Вага | 700 грамів |
| Відеовихід | Вбудована відео та фото запис. 640x480, .jpg, .avi |
| Габаритні розміри | 164x130x64 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Дальність виявлення людини | 1800 метрів |
| Дальність дії далекоміра | 1800 м |
| Дисплей | AMOLED 1024x768 |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | ± 5 |
| Збільшення | Оптичне - 2,5 Х, Цифрове - 2x; 4x; 8x |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |
| Об'єднання єктив | F50/1.2 |
| Палітри кольорів | Чорний/Білий/Кольоровий |
| Поле бачення | 12.4х9.3 |
| Підтримка microSD карти | Ні, вбудовані 16 Гб |
| Розширення матриці | 640x480 |
| Серія | XP |
| Тип батареї | Акумулятор B-Pack (Li-ion) |
| Точність вимірювання | +- 1м |
| Частота | 50 Герц |
| Ядро | Ulis, 17 µм, 25mk |