


100 800 ₴
Компактний формат
Тепловізори серії Finder легкі та зручні в перенесенні. Компактний розмір і мала вага дають змогу легко носити прилад із собою й працювати однією рукою. Його можна покласти в кишеню та скористатися в будь-який час і в будь-якому місці. Компактний розмір тепловізора робить його оптимальним портативним пристроєм для розвідки та виявлення.
12 μm матриця
Використання високоефективної матриці з розміром пікселя 12 мкм у поєднанні з довгофокусним об'єктивом забезпечує виняткові можливості виявлення. Стандартний об'єкт заввишки 1,7 м може бути виявлений на відстані 1298 м у повній темряві.
Висока якість зображення
Удосконалена здатність оброблення зображень тепловізорів InfiRay, які мають високопродуктивну електроніку й оптимізовану інфрачервону оптику, створюють чудову чіткість зображення й забезпечують найкраще виявлення й ідентифікацію, як удень, так і вночі.
Висока частота оновлення зображення 50 Гц
Частота оновлення 50 Гц гарантує, що ви бачитимете кожен момент, який вас цікавить.
HD мікродисплей
Внутрішній дисплей із високою роздільною здатністю 1280×960 забезпечує чітке зображення та яскраві кольори.
Вбудований лазерний далекомір (LRF) 600м
Серія Finder має вбудований лазерний далекомір, який допомагає швидко та точно вимірювати й відтворювати відстань. Точність визначення дальності становить ± 1 м, а максимальна дальність вимірювання 600 м. Точні показники відстані допомагають швидко оцінити розмір території, відстань і рельєф. Вбудований лазерний далекомір забезпечує як одиничний режим далекоміра, так і безперервний режим сканування.
Автоматичне увімкнення/вимкнення дисплея
Уловлюючи Відбиття, інфрачервоний сенсорний перемикач автоматично вмикає і вимикає дисплей, що заощаджує електроенергію та продовжує час роботи пристрою. Він має високу чутливість і вирізняється стабільністю роботи.
Вбудований відеорекордер
Завдяки вбудованій пам'яті, Finder підтримує збереження цікавих моментів у формі світлин або відео для обміну з колегами, друзями та сім'єю. Він може зберігати багато годин записаного відео та десятки фотографій.
Підтримка застосунків і під'єднання Wi-Fi
Вбудований модуль Wi-Fi забезпечує під'єднання Finder до смартфонів або планшетів на Android або iOS. Комбінація смартфона та тепловізора пропонує набір унікальних функцій, як-от пряме потокове передавання зображень, завантаження й обмін збереженими файлами, оновлення прошивки.
Вбудований акселерометр і цифровий компас
Вбудований акселерометр і цифровий компас підвищують точність вимірювань, визначаючи нахил і кути нахилу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP рейтинг | IP-67 |
| WiFi | Вбудований WiFI |
| microUSB | Зовнішній блок живлення |
| Автономна робота | до 6 годин |
| Вага | 320 грамів |
| Габаритні розміри | 130x70x52 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Далекомір | Так |
| Дальність виявлення людини | 1300 м |
| Дальність дії далекоміра | 600 м |
| Дисплей | LCOS 1280x960 |
| Дистанція | до 1300 м |
| Діоптрійне налаштування | Так |
| Збільшення | Оптичне - 1.5 Х, цифрове - 3x, 4.5 х, 6х |
| Зовнішній блок живлення | DC5V/2A (Mini USB) |
| Об'єднання єктив | 25 мм /F1.0 |
| Область фокусування | Ручне фокусування |
| Поле бачення | 17.5x14 град |
| Підтримка microSD карти | Вбудована карта пам'яті 16 Gb для запису відео |
| Розширення матриці | 640x512 пікселів |
| Тип батареї | Акумулятор внутрішній (Li-Ion) |
| Точність вимірювання | +- 1м |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx, 12 мкм |