





260 400 ₴
Цифровий тактичний тепловізійний прилад ARCHER TMA-55M — нові моделі монокулярів серії TMA. Прилад обладнаний світлосильним об'єктивом із ручним фокусуванням, а також датчиком присутності, що неабияк зменшує ризик демаскірування.
Монокуляр ARCHER TMA-55M має вбудований кольоровий мінідисплей із високою роздільною здатністю й окуляр із можливістю діоптрійної корекції, а також обладнаний високочутливим пасивним приймачем дальнього інфрачервоного (LWIR) діапазону. Кілька встановлених колірних схем дають змогу вибирати бажаний варіант зображення залежно від поставлених завдань.
Оптична схема приладу ARCHER TMA-55M забезпечує зображення зі збільшенням х4. Індикація режимів роботи, стану приладу, розряду батарейок виводиться на дисплеї приладу.
Передбачені режими автоматичного та ручного регулювання яскравості та контрастності зображення. Конструкція випускається у формі компактного портативного приладу в ударостійкому водонепроникному пластиковому корпусі зі зручно розміщеними органами керування.
Живлення здійснюється від 4 елементів живлення типу АА (літієвих батарейок або акумуляторів). Завдяки сучасній високотехнологічній базі елементів блока електроніки реалізовані широкі функціональні можливості приладу за мінімальних габаритів, ваги, електроспоживання.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ідентифікація | 350 м |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 0.65 kg |
| Час запуску | 3 s |
| Час роботи при нормальних умовах | 5 h |
| Час роботи при нормальних умовах від резервного блоку живлення | 8 h |
| Відеовихід | PAL або NTSС, програмується |
| Габаритні розміри | 165 х 71 х 101 mm |
| Дальність виявлення | 2200 м |
| Діоптрійна корекція окуляра | -6 ÷ +2 |
| Дисплей | AMOLED, 800 x 600 |
| Діапазон фокусування | 2 m ÷ ∞, 5 m ÷ ∞ |
| Об'єднання єктив | 55мм, F1.0 |
| Поле бачення | 11.4° x 8.8° |
| Робочий діапазон детектора | 7.5-13.5 µm |
| Робочий діапазон температур | від -30°C ÷ +55°C |
| Розмір пікселя | 17µ |
| Розширення детектора | 640 х 512 |
| Степінь захисту | IP67 |
| Технологія | Uncooled VOx Microbolometer |
| Віддаленість вихідного зіниці окуляра | 50 mm |
| Час безперервної роботи | 8 h |
| Частота кадрів | 30 Hz (NTSC) |