



630 000 ₴
Тепловізійний бінокуляр ARCHER TGX-8/75 — сучасний компактний прилад, призначений для спостереження й огляду місцевості в умовах обмеженої видимості (немає освітлення, дим, туман, об'єкти, приховані рослинністю або ті, що зливаються з поверхнею, що підсвічує).
Особливістю бінокуляра ARCHER TGX-8/75 є вбудований компактний лазерний далекомір діапазону 1550 нм, що дає змогу точно вимірювати дистанцію до цілі. Високі характеристики оптичної системи, розширений набір функцій, ергономічний дизайн роблять прилад незамінним для широкого діапазону застосувань.
Бінокуляр ARCHER TGX-8/75 обладнаний пасивним приймачем дальнього інфрачервоного (LWIR) діапазону високої роздільної здатності та чутливості в межах 2030 mK. Прилад має два вбудовані кольорові мінідисплеї високої роздільної здатності й окуляри з можливістю діоптрійного коригування та регулювання відстані між очима. Кілька встановлених колірних схем і налаштувань чутливості дають змогу вибирати бажаний варіант зображення залежно від завдань, які виконуються.
Оптична схема приладу ARCHER TGX-8/75 забезпечує зображення зі збільшенням х3 (у разі використання матриці з роздільною здатністю 640х512) або х6 (під час використання матриці з роздільною здатністю 336х256). Індикація режимів роботи, стану приладу, розряду батарейок виводиться на дисплеях пристрою. Бінокуляр обладнаний датчиком присутності наглядача, що неабияк зменшує ризик демаскування. Конструкція випускається в ударостійкому водонепроникному пластиковому корпусі зі зручно розміщеними органами керування. Живлення здійснюється від 6 елементів живлення типу АА (літієвих батарейок або акумуляторів). Завдяки сучасній високотехнологічній базі елементів блока електроніки реалізовані широкі функціональні можливості приладу за мінімальних габаритів і електроспоживання.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ідентифікація | 300 м |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 1.65 kg |
| Час запуску | 3 s |
| Час роботи при нормальних умовах | 5 h |
| Час роботи при нормальних умовах від резервного блоку живлення | 8 h |
| Відеовихід | PAL або NTSС, програмується |
| Відносний отвір | F/1.0 |
| Габаритні розміри | 215 х 146 х 104 mm |
| Дальність виявлення | 2200 м |
| Дальність розпізнавання людини | 600 м |
| Діоптрійна корекція окуляра | -6 ÷ +2 |
| Дисплей | AMOLED, 800 x 600 |
| Діапазон фокусування | 5 m ÷ ∞ |
| Об'єднання єктив | 75 mm |
| Поле бачення | 4.4° x 3.4°, 8.3° x 6.4° |
| Робочий діапазон детектора | 7.5-13.5 µm |
| Робочий діапазон температур | від -30°C ÷ +55°C |
| Розмір пікселя | 17µ |
| Розширення детектора | 384 х 288 |
| Степінь захисту | IP67 |
| Технологія | Uncooled VOx Microbolometer |
| Віддаленість вихідного зіниці окуляра | 50 mm |
| Час безперервної роботи | 8 h |
| Частота кадрів | 9/25 Hz (PAL) 8/30 Hz (NTSC) |