
Ціну уточнюйте
Дизайн користувацького інтерфейсу MT-LORY дотримується принципів зручності та простоти. Інтуїтивно зрозуміле меню з показом інформації на дисплеї про поточний робочий стан приладу та швидке керування функціями першої потреби: яскравість, контрастність, колір і режими роботи приладу. Розташування меню та розподіл кнопок на прицілі розділені та симетричні, розташовані в порядку, відповідному напрямку основного меню.
Приціл MT-LORY, що має високий рівень захисту IP67 і високу стійкість до ударів, працює у важких умовах, використовуючи унікальний алгоритм оброблення зображень для зменшення «шума» та виділення цілі.
Спеціальне програмне забезпечення (DDE), що застосовується в приладі, покращує контрастність, яскравість і деталізацію цифрового зображення. Це незамінна функція під час стрільби в туман, у дощ, у задимлі та інших несприятливих станах атмосфери.
Якість картинки також підтримує OLED дисплей високої роздільної здатності 1024х768 пікселів.
Базові режими зображення — гарячий білий і гарячий чорний.
Функція «IColor» — розумне колірне виділення, яке відтворює довкілля в природному кольорі, а мета підсвічується для того, щоб її було простіше розпізнати.
Приціл MT-LORY під час настроювання прицільної мітки дає змогу вибрати 4 кольори та 5 видів сітки (зокрема Mil-Dot). Прицільні мітки так само можуть бути пристрілені для 5 різних профілів.
Функція «картинка в картинці» з 2-кратним цифровим збільшенням робить процес прицілювання практично безпомилковим.
Розумний далекомір — функція вимірювання дистанції до цілі відомого зросту (лось, кабан або заєць).
Пристрілку зброї можна здійснити одним пострілом, використовуючи заміну «встановлення нуля».
Дефектні пікселі під час закриття кришки об'єктива будуть виправлені за допомогою алгоритму програмного забезпечення.
Заряд на повноцінне полювання — працює приціл MT-LORY від двох акумуляторів типу CR123. Одного заряду таких батарей вистачить на 5 годин безперервної роботи.
Універсальний роз'єм S620, Micro-USB — під'єднуйте будь-які зовнішні джерела живлення з напругою на 5 вольтів!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Поле зору | 7.5° x 5.6° |
| Цифрове збільшення | 1х,2х,4х, картинка в картинці |
| Крок вивірення | 0,4 МОА |
| Оптична система | 50 мм; F/1.0 |
| Збільшення | 2.5 х |
| Розміри без наглазника | 170 x 70 x 82 мм |
| Ударна стійкість | 700g |
| Роздільна здатність матриці | 384х288 |
| Вага | 0,7 кг |
| Об'єктив | Германієвий |
| Габаритні розміри | 250 x 70 x 85 мм |
| Дисплей | OLED HD 1024x768 |
| Видалення вихідної зіниці | 50мм |
| Кріплення | Планка Picatinny MIL-STD-1913 and Weaver |
| Час включення, макс | 4 сек |
| Колір прицільної мітки | Чорний, білий, червоний, блакитний |
| Час роботи батареї при 20°C | 5ч |
| Вигляд прицільної мітки | 5 ТИПІВ |
| Частота кадрів | 50Гц |
| Інтерфейс | Micro-USB (блок живлення 5 В) Універсальний роз'єм S620 (вхід живлення, аналоговий відеовхід / вихід, Wi-Fi, HD-рекордер, акумулятор великої ємності |
| Температура зберігання | -50°C до +70°C |
| Зовнішнє джерело живлення | Micro-USB (блок живлення 5 В) акумуляторна батарея великої ємності (додатковий час роботи до 8 годин) або 6В / 600 мА через універсальний роз'єм S620 |
| Висота осі прицілу над планкою | 42мм |
| Крок пікселя | 17 мкм |
| Робоча температура | -40°C до +50°C |