



109 200 ₴
IRay Rico RH50 це топовий тепловізорний приціл бренду IRay з великою кількістю сервісних функцій.
Головною особливістю IRay Rico RH50 є наявність у нього знімного лазерного далекоміра, який кріпиться до прицілу за допомогою планки Пікатінні. Максимальна дальність вимірювання далекоміра становить 1000 м з похибкою 1 м. У далекоміра є два режими роботи – одиничний вимір та сканування.
Основою прицілу є 12 мкм мікроболометричний матриця VOx з оксиду ванадію з розмірами 640×512 пікселів. Частота роботи матриці – 50 Гц. Оскільки матриця має високий показник нічної чутливості (NETD = 50mK), зображення, що отримується, відрізняється чіткістю і контрастністю.
Максимальна дистанція виявлення об'єкта заввишки 1,7 м у темряві залишає 2594 м.
Об'єктив прицілу IRay Rico RH50 має характеристики F50/1.2 зі збільшенням 2,8х. Крім оптичного збільшення, приціл має електронний зум 2,8-11х.
Для зручності стрілка центральна частина картинки збільшується вдвічі за допомогою функції «картинка в картинці».
У складних для тепловізора погодних умовах (щільний туман, дощ) застосовується функція «ультраточкий режим», що дозволяє підвищити якість картинки.
Для виведення зображення використовується AMOLED-дисплей розміром 1024×768 пікселів
Для запису фото- та відеозображень, приціл має вбудований рекордер з об'ємом пам'яті 16 Гб.
Для зв'язку зі смартфоном у прицілу є Wi-Fi модуль. За допомогою додаткового програмного забезпечення здійснюється передача файлів, оновлення прошивки ПЗ, а також запис фото- та відео.
У прицілу є вбудовані датчики кутів нахилу та цифровий компас.
Місткість швидкознімного акумулятора, від якого працює приціл, становить 3820 mAh. Цього достатньо для роботи прицілу протягом 6 годин за нормальної температури.
Корпус прицілу металевий, має водонепроникність за стандартом IP67. Вага прицілу без батареї-840 г. Габарити прицілу 250×61×58мм.
Максимальне навантаження, яке здатне витримувати приціл, становить 1000 g. Це відповідає застосуванню його на зброї, яка використовує потужні патрони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | InfiRay |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| microUSB | Type-C |
| Автономна робота | 6 год |
| Вага | 840 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 55 мм |
| Відеовихід | Вбудована запис фото і відео 16 Гб |
| Габаритні розміри | 250x61x58 мм |
| Далекомір | Опціонально |
| Дальність виявлення | понад 2600 м |
| Дальність виявлення людини | 2600 м |
| Дисплей | OLED 1024х768 |
| Збільшення | 2.8 x – 11.2 х |
| Об'єднання єктив | F50/1.2 |
| Область фокусування | від 5 м |
| Поле бачення | 8.8x7° |
| Розширення матриці | 640x512 - 12 мікрон |
| Тип батареї | 3.7 V, 3820 mAh |
| Тип візира | 4/4 типу і кольору |
| Ударна стійкість | 6000 Дж |
| Ядро | неохолоджуваних VOx (оксид ванадію), 50 Гц |