

50 400 ₴
Тепловізор Guide IR510 Nano N2
У реаліях ринку досить складно знайти гарний бюджетний тепловізор. Розв'язати цю проблему може тепловізійний монокуляр — Guide IR510 Nano N2. Він компактний, легкий, має широкий функціонал. Тепловізор має масу особливостей і стоїть кожного центу.Матриця та дисплей
IR510 Nano N2 обладнаний удосконаленою VOx матрицею з роздільною здатністю 400х300 і розміром пікселя 17 мікронів. Завдяки високій чутливості, дистанція виявлення людини досягає 900 метрів. Частота оновлення матриці — 50 Гц, що дає змогу вести спостереження за цілями в русі. Картинка на виході чітка та не змащена. Калібрування матриці працює абсолютно безшумно. Це дає змогу власнику залишатися непоміченим для своєї мети. Тепловізор має вбудований LCOS-дисплей із роздільною здатністю 360х240 пікселів. Зображення якісне та яскраве. Дисплей може працювати за температури від -20 до +50 °C.
Монокуляр здатний працювати в декількох колірних режимах:Користувач зможе підібрати оптимальний режим для будь-якої ситуації.
ОптикаГайд IR510 Nano N2 обладнаний якісною оптикою з фокусною відстанню 25 мм і світлосилою F1.0. Такий об'єктив забезпечує дворазовий оптичний зум. Цифрове збільшення доступне для х2 і х4. Сумарний оптичний і цифровий зум досягає х8 крат. Цього цілком досить для виявлення автомобіля на дистанції до 2500 метрів.
Тепловізор Гайд може бути обладнаний додатковим об'єктивом. Наприклад, якщо встановити екстендер х2, то дистанція виявлення цілі віком від 900 до 1800 метрів. Це істотно розширює потенціал монокуляра на середніх і дальніх дистанціях. Кут огляду тепловізора 14.6° x 11.1° на 100 метрів. Це дає широке охоплення місцевості та дає змогу вести спостереження за декількома цілями відразу.
Корпус і захистТепловізор має ударостійкий корпус. Guide IR510 Nano N2 здатний витримати падіння з висоти понад 1 метр. Варто зазначити, що монокуляр повністю герметичний. Він захищений від пилу та вологи за стандартом IP67. Користувач зможе використовувати приціл у будь-яку погоду. Висока вологість, сніг і навіть злива, не зможуть порушити роботу пристрою. Навіть повне занурення в прісну воду до 1 м не заподіє монокуляру шкоди. IR510 Nano N2 має компактні розміри — 168 мм × 67 мм × 62 мм. Водночас вага пристрою лише 375 грамів. Таке співвідношення робить використання тепловізора максимально зручним і комфортним. Клавіші монокуляра мають безшумний хід. Це дасть змогу не залякати вашу мету зайвим звуком під час натискання.
ФункціоналМонокуляр Guide обладнаний вбудованою пам'яттю обсягом 4 Гб. Користувач може знімати термограми та вести відеознімання. Весь відзнятий матеріал зберігається на вбудований накопичувач. Також доступна функція стоп кадр.
Одна з особливостей монокуляра — функція ізотерма. Монокуляр виділяє найгарячіші точки цілі червоним кольором. Це робить зображення інформативнішим і дає змогу краще визначати ціль, що спостерігається. Функція Hot Point — курсором підсвічуються навіть слабоконтрастні ділянки та виявляються гарячі точки цілі. Це дало змогу Guide IR510 Nano N2 конкурувати з дорожчими моделями. Також монокуляр обладнаний аналоговим відеовиходом. Завдяки цьому тепловізор можна під'єднати до зовнішнього дисплея та транслювати зображення в реальному часі.
АвтономністьGuide IR510 Nano N2 обладнаний Li-ion батареєю об'ємом 3200 mAh. Її вистачає для безперервної роботи монокуляра до 7 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guide |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP рейтинг | IP67 |
| WiFi | Немає |
| Автономна робота | ≥7 часов |
| Вага | 375 грам |
| Відеовихід | Вбудована фото / відеозапис .avi / .jpg 640 x 480 |
| Габаритні розміри | 168 мм × 67 мм × 62 мм |
| Дальність виявлення людини | Людина - 900 м, автомобіль - 2500 м |
| Дисплей | LCOS 360x240 |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | ± 4 |
| Збільшення | 2.0 ... 8.0 |
| Об'єднання єктив | F25/1.0 |
| Область фокусування | від 3 м |
| Палітри кольорів | Чорно-біла, біло-чорна, гаряче червоне |
| Поле бачення | 14.6° x 11.1° |
| Підтримка microSD карти | Ні, вбудовані 8 Гб |
| Розширення матриці | 400 x 300 мм |
| Тип батареї | вбудований Li-ion, 3.7 V, 3200mAh |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | VOx 17 мкм |