




172 200 ₴
Тепловізійний сенсор зі значенням NETD 40 мК забезпечує розпізнавання деталей навіть у найсуворіших природних умовах. Найдрібніші температурні відмінності можуть бути чітко помітні під час дощу, туману або холодного ранку, у найважчих умовах для тепловізора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PULSAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| microUSB | Так |
| Ємність батареї | 6400 маг |
| Автономна робота | 10 годин |
| Вага | 500 грам |
| Віддалення віхідної зіниці | 15 мм |
| Відеовихід | Вбудована запис у форматі AVI 640x480 |
| Габаритні розміри | 234x55x58 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Дальність виявлення людини | 1800 м |
| Дисплей | AMOLED 640x480 |
| Дистанційне управління | Немає (купується окремо) |
| Дистанція | понад 1800 м |
| Діаметр вихідного отвору | 5 мм |
| Діоптрійне налаштування | +5/-5 |
| Збільшення | 2.5 Х (2х,4х,8х) |
| Зовнішній блок живлення | 5V - USB |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |
| Палітри кольорів | Чорна/Біла/Кольорова |
| Поле бачення | 12.4x9.3 град |
| Розширення матриці | 640x480 |
| Тип батареї | B-Pack (Li-ion) |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | 17 мікрон, 40 мК |