




210 000 ₴
Тепловізійний приціл Dedal Venator працює на основі матриці з роздільною здатністю 384х288 пікселів. Така роздільна здатність матриці не має вводити Вас в оману, адже передове програмне забезпечення від Дедал сповна розкриває цю матрицю!
Головні особливості чому варто купити тепловізійного прицілу Dedal Venator:
Швидкий старт лише 3 секунди, і Ви готові до роботи!
Найкраще зображення передова технологія оброблення теплових сцен.
Вага та розміри цей приціл не має аналогів на ринку.
Лазерний далекомір максимально точні вимірювання дистанції (купується окремо).
Ударостійкість і міцність Дедал Венатор витримає навіть найзаповітніше віддання (30-06,.300WM і ТД).
Низьке енергоспоживання робота на максимумі впродовж понад 8 годин.
Автоматичне калібрування безшумне програмне очищення матриці.
Робота в дощ і сніг цей приціл має рівень захисту IP67 (інтенсивний дощ і навіть короткочасне занурення під воду).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Автономна робота | 8 годин |
| Вага | 560 грамів |
| Віддалення віхідної зіниці | 40 мм |
| Габаритні розміри | 231×65×79 мм |
| Дисплей | AMOLED 800х500 |
| Діоптрійне налаштування | -3, +3 |
| Збільшення | Оптичне 3Х. Цифрове 2Х, 4Х |
| Значення кроку корекції | 1,7 см/100 м |
| Об'єднання єктив | 50 мм F/1,2 |
| Область фокусування | від 5 до ∞ м |
| Поле бачення | 7,4х4,8 |
| Розширення матриці | 384х288 |
| Тип батареї | 2хCR123 |
| Частота | 50 Гц |
| Ядро | Неохлаждаемая микроболеметрическая матриця (FPA). Крок 17 мкм |